Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 773846 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2460 dnia: 06.05.2017, 22:07 »
Dzisiejszy wypad na łowisko komercyjne Ostoja Górecka.
Poranek bardzo mglisty i chłodny, od południa mega słońce i temperatura powyżej 20 stopni.
Przygotowałem dwie mieszanki (50/50): jedna na bazie Sonubaits Spicy Method Mix, druga na bazie Dynamite Baits Marine Halibut.
Wśród przynęt królowały: żółty dumbells Drennan oraz mielonka Red Aggresor firmy Bag'em.
Złapałem około 20 rybek :) Ryby bardzo waleczne, w świetnej kondycji ;) Poza mną praktycznie nikt nic nie łowił, więc wydaje mi się, że dobrze wstrzeliłem się z mieszankami oraz wyborem miejscówki.
Sesja udana, miałem okazję przetestować kilka ostatnich zakupów :)

Tutaj mały reportaż z tego co się działo :)

Pozdrawiam,
Maciek

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2461 dnia: 06.05.2017, 22:09 »
Brawo Ty :bravo: :bravo: :bravo:

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2462 dnia: 06.05.2017, 22:11 »
Na tym zdjęciu widać wąsiska dokładniej. Ponieważ rybek zrobił się bardzo ruchliwy, zdjęcie wyszło komicznie ;D ;D ;D



Wąsiska niczym u Marszałka Piłsudskiego! :D

Brawo Panowie! :bravo:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2463 dnia: 06.05.2017, 22:12 »
Noo Macieju :thumbup: :thumbup:
Konkretna sesja, graty :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2464 dnia: 06.05.2017, 22:20 »
Dzisiaj udało mi się wyskoczyć na rybki z Mariuszem-mariospin. Miał też być Jędrzej, jednak po nocnej zmianie w robocie, zdecydował
się odpuścić. W sumie wiele Chłop nie stracił ;) Na naszej czołowej wodzie, licencji PZW, rybki dalej mają strajk głodowy ;D
Jako, że należymy do ludzi upartych, ostro próbowaliśmy zmusić z Mariuszem cokolwiek do brania. Na pierwsze piki na sygnalizatorach
czekaliśmy kilka godzin :facepalm: Sytuacji nie pomagał fakt, że trafiliśmy na tarło japońców. Woda przy brzegach aż się gotowała od miłosnych harców. Jak się domyślamy, korzysta z tego teraz wiele gatunków, np. taki karp. Jednym słowem, naturalnego kawioru jest teraz
pod dostatkiem w wodzie :D Finalnie na brzegu zameldowały się dzisiaj dwa gluty zarybieniowe, oraz mój pierwszy w sezonie, a 4 na tej wodzie jesiotr. Raczej jesiotrek, 72 cm. ;) Na wieeeelkie miśki dalej przyjdzie poczekać.




Graty chłopaki !
Te jesiotry to jedza u was na waszej pzw ... czy ich nie wolno brac....
Na wiekszosci lowisk pzw zarybieniowe karpie zle wygladaja w tym roku choruja otarcia zmieniaja sie w plesniawki ....zimna woda robi swoje....
Maciek

Offline greg13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2465 dnia: 06.05.2017, 22:25 »
Maciek Gratulacje :bravo:

Muszę się wybrać na Ostoję w najbliższym czasie - super waleczne te pełnołuskie tam są. Problem tylko z terminami - sporo weekendów zajętych na zawody....
Grzesiek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2466 dnia: 06.05.2017, 22:29 »
Maćku, przepis mówi krótko, złowione jesiotry należy wypuścić. Ilu wędkarzy się do tego stosuje, nie pytaj ;) Nie wiem...
Karpik faktycznie po przejściach, swój wygląd jednak kondycją i siłą nadrobił. Najlepszy był dzisiaj tekst jednego z odwiedzających mnie
wędkarzy.
-i jak tam zero, jak wszędzie ?
Mówię, nie no jeden maluszek zarybieniowy pobrał.
- nooo... to super zawsze ryba jest.
Na to ja, że wolałbym staruszka jakiegoś,miśka.
Koleś na to, że bez sensu bo i tak bym go musiał wypuścić, taki zapis.... :o ??? :facepalm: :facepalm:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2467 dnia: 06.05.2017, 22:33 »
Maćku, przepis mówi krótko, złowione jesiotry należy wypuścić. Ilu wędkarzy się do tego stosuje, nie pytaj ;) Nie wiem...
Karpik faktycznie po przejściach, swój wygląd jednak kondycją i siłą nadrobił. Najlepszy był dzisiaj tekst jednego z odwiedzających mnie
wędkarzy.
-i jak tam zero, jak wszędzie ?
Mówię, nie no jeden maluszek zarybieniowy pobrał.
- nooo... to super zawsze ryba jest.
Na to ja, że wolałbym staruszka jakiegoś,miśka.
Koleś na to, że bez sensu bo i tak bym go musiał wypuścić, taki zapis.... :o ??? :facepalm: :facepalm:

Co do jesiotrow - super przepis !
A co do reszty u mnie te same problemy na pzw .....
Ci ludzie sie nigdy nie zmienia....
Maciek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2468 dnia: 06.05.2017, 22:36 »
Maćku, przepis mówi krótko, złowione jesiotry należy wypuścić. Ilu wędkarzy się do tego stosuje, nie pytaj ;) Nie wiem...
Karpik faktycznie po przejściach, swój wygląd jednak kondycją i siłą nadrobił. Najlepszy był dzisiaj tekst jednego z odwiedzających mnie
wędkarzy.
-i jak tam zero, jak wszędzie ?
Mówię, nie no jeden maluszek zarybieniowy pobrał.
- nooo... to super zawsze ryba jest.
Na to ja, że wolałbym staruszka jakiegoś,miśka.
Koleś na to, że bez sensu bo i tak bym go musiał wypuścić, taki zapis.... :o ??? :facepalm: :facepalm:

Co do jesiotrow - super przepis !
A co do reszty u mnie te same problemy na pzw .....
Ci ludzie sie nigdy nie zmienia....

 :beer: :thumbup:

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2469 dnia: 06.05.2017, 22:39 »
   
GŁOSUJESZ DECYDUJESZ!               GŁOSUJESZ DECYDUJESZ!              GŁOSUJESZ DECYDUJESZ!               GŁOSUJESZ DECYDUJESZ!              GŁOSUJESZ DECYDUJESZ!             GŁOSUJESZ DECYDUJESZ!


     
Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.                  Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.               Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.            Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.   
Robert

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2470 dnia: 06.05.2017, 22:43 »
kucus22 - nie wiem

kiedyś podobne złowiłem przy długości 82 cm miały 2,2 kg wagi, takie chudzielce - posiadały bardzo ostrą płetwę grzbietową
;)

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2471 dnia: 06.05.2017, 22:52 »
kucus22 - nie wiem

kiedyś podobne złowiłem przy długości 82 cm miały 2,2 kg wagi, takie chudzielce - posiadały bardzo ostrą płetwę grzbietową

No ja też, nie mam pewności :) Dzięki mimo wszystko Mirku :thumbup:

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2472 dnia: 07.05.2017, 00:53 »
Często tu widzę kolegów jak piszą o powrocie lub nie "o blanku", za moich czasów mówiło się o "kiju" moderatorzy czepiają się o wielkie litery i polskie znaki a o nie słowa nie istniejące nie :( , nie wiem jak u was ale wolę czytać tekst bez ogonków i wielki liter niż te zwroty z polnglisza strasznie mnie to wk..... (jestem po paru drinkach i tak mnie naszło że musiałem to napisać.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline FanFeeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2473 dnia: 07.05.2017, 08:14 »
Często tu widzę kolegów jak piszą o powrocie lub nie "o blanku", za moich czasów mówiło się o "kiju" moderatorzy czepiają się o wielkie litery i polskie znaki a o nie słowa nie istniejące nie :( , nie wiem jak u was ale wolę czytać tekst bez ogonków i wielki liter niż te zwroty z polnglisza strasznie mnie to wk..... (jestem po paru drinkach i tak mnie naszło że musiałem to napisać.

Ja potrzebowałem dłuższej chwili na forum, by załapać o co chodzi z tym blankiem. Słowo takie jednak jak najbardziej w języku polskim istnieje. Choćby blank wędziska. Blank to też z angielskiego pustka, luka ( tak google podpowiada ;) :D ), więc może od tego.

Na forum regularnie pada jeszcze jeszcze jedno sformułowanie, które mnie razi, ale już nie powiem jakie, żeby się nie narażać ;)
"Ale w jednym i drugim przypadku musi mieć w sercu tą iskrę, ten żar który rozpala wyobraźnie i sprawia, że tęsknimy za kolejną wyprawą, za kolejnym sezonem. Sposób na życie, sposób myślenia: Ja, natura, ryba, pasja, wyzwanie, tajemnica."

Tench_fan

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2474 dnia: 07.05.2017, 08:28 »
Często tu widzę kolegów jak piszą o powrocie lub nie "o blanku", za moich czasów mówiło się o "kiju" moderatorzy czepiają się o wielkie litery i polskie znaki a o nie słowa nie istniejące nie :( , nie wiem jak u was ale wolę czytać tekst bez ogonków i wielki liter niż te zwroty z polnglisza strasznie mnie to wk..... (jestem po paru drinkach i tak mnie naszło że musiałem to napisać.

Ja potrzebowałem dłuższej chwili na forum, by załapać o co chodzi z tym blankiem. Słowo takie jednak jak najbardziej w języku polskim istnieje. Choćby blank wędziska. Blank to też z angielskiego pustka, luka ( tak google podpowiada ;) :D ), więc może od tego.

Na forum regularnie pada jeszcze jeszcze jedno sformułowanie, które mnie razi, ale już nie powiem jakie, żeby się nie narażać ;)

Niech zgadnę.Czy chodzi o słowo "sesja" ?