Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 773849 razy)

Offline FanFeeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2865 dnia: 24.05.2017, 10:51 »
Tylko pogratulować wszystkim łowiącym :bravo: :bravo: :bravo:
"Ale w jednym i drugim przypadku musi mieć w sercu tą iskrę, ten żar który rozpala wyobraźnie i sprawia, że tęsknimy za kolejną wyprawą, za kolejnym sezonem. Sposób na życie, sposób myślenia: Ja, natura, ryba, pasja, wyzwanie, tajemnica."

Tench_fan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2866 dnia: 24.05.2017, 10:54 »
Gratulacje :bravo: :thumbup:
Ps. 24 h nad woda , trzech specjalistow , etamy z technologi kosmicznej .....
A wynik bezpieczny... bezszalenstw... Rybka nie ciagnie dalej.....
Ale pogoda jak na ten rok fajna ....
Cos widze ze polskie rybki jednak sa chyba madrzejsze od angielskich nieukow.... kielbasianych... 8)
Maciek

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2867 dnia: 24.05.2017, 10:59 »
Wow mocarze gratulację i pozazdrościć. :beg:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2868 dnia: 24.05.2017, 11:12 »
Gratulacje :bravo: :thumbup:
Ps. 24 h nad woda , trzech specjalistow , etamy z technologi kosmicznej .....
A wynik bezpieczny... bezszalenstw... Rybka nie ciagnie dalej.....
Ale pogoda jak na ten rok fajna ....
Cos widze ze polskie rybki jednak sa chyba madrzejsze od angielskich nieukow.... kielbasianych... 8)

Maciek, jakbyśmy przyjechali wczoraj, to by  w ogóle była padaka. Miałem jesiotra o 9 rano a potem na wodzie cisza do wieczora, ludzie się opalali, zero brań. Zero, nul, ziroł, nula ;)

A czy ryby takie chytre? Mam pewną teorię, że trzeba  to co na haku czosnkiem pojechać , a przynęt używac zbalansowanych. Mielonkę ryby łykały jak pelikany - dwa karpie, jesiotr (zerwany po 10 minutach holu) i amurom wyraźnie odpowiadała. Wystarczyło skąpać mięcho w Lavie czosnkowej. O dziwo pelletów 14 mm czosnkowych z Sonu już nie chciały, podobnie jak oozingów ;) Czyżby ryby częściowo odpuszczały ciężkim przynętom? A może wszelkie połowy dużych ryb na małe przynęty to właśnie 'wypadek przy pracy' i zasysanie przypadkowe? ;D

Jakby nie było - pikantna kiełbasa nie działała :) No i jeszcze jedno. Jeden z karpi ociekał mleczem i chyba zaczyna sie tarło, może dlatego nie udało się złowić żadnego pełnołuskiego?
Lucjan

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2869 dnia: 24.05.2017, 11:13 »
Ale potwory ??? :bravo: :bravo: :bravo:. Chłopaki silnie trenują przed zlotem :)
Zbyszek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2870 dnia: 24.05.2017, 11:20 »
Gratulacje :bravo: :thumbup:
Ps. 24 h nad woda , trzech specjalistow , etamy z technologi kosmicznej .....
A wynik bezpieczny... bezszalenstw... Rybka nie ciagnie dalej.....
Ale pogoda jak na ten rok fajna ....
Cos widze ze polskie rybki jednak sa chyba madrzejsze od angielskich nieukow.... kielbasianych... 8)

Maciek, jakbyśmy przyjechali wczoraj, to by  w ogóle była padaka. Miałem jesiotra o 9 rano a potem na wodzie cisza do wieczora, ludzie się opalali, zero brań. Zero, nul, ziroł, nula ;)

A czy ryby takie chytre? Mam pewną teorię, że trzeba  to co na haku czosnkiem pojechać , a przynęt używac zbalansowanych. Mielonkę ryby łykały jak pelikany - dwa karpie, jesiotr (zerwany po 10 minutach holu) i amurom wyraźnie odpowiadała. Wystarczyło skąpać mięcho w Lavie czosnkowej. O dziwo pelletów 14 mm czosnkowych z Sonu już nie chciały, podobnie jak oozingów ;) Czyżby ryby częściowo odpuszczały ciężkim przynętom? A może wszelkie połowy dużych ryb na małe przynęty to właśnie 'wypadek przy pracy' i zasysanie przypadkowe? ;D

Jakby nie było - pikantna kiełbasa nie działała :) No i jeszcze jedno. Jeden z karpi ociekał mleczem i chyba zaczyna sie tarło, może dlatego nie udało się złowić żadnego pełnołuskiego?

Popatrz a wszyscy mowia ze to zwykla wanna z rybami.....
Bo tak jest ...ale rybki jakies inne...
Co do czosku gwarantuje ci ze sa lepsze chemie ktore tam chodza.. ale na slasku czosnek na wielu lowiskach jest ok...
Odbylem dwa dni temu ciekawa rozmowe z wielkim lowca... on uwaza ze jak jest tarlo przerywane  a  tak jest w tym roku , to rok bedzie dziwny.....

Nasz kolega foeumowy ma spasoby na palme ... jak nikt nic nie kowi on robi wyniki kosmiczne...
Maciek

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 813
  • Reputacja: 95
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2871 dnia: 24.05.2017, 11:43 »
Maciek czy to o tego mistrza chodzi co po 15 karpiu (takie to łatwe), odkłada wędki i zaczyna pić wódkę z kolegą ? :)

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2872 dnia: 24.05.2017, 12:23 »
W nawiązaniu do relacji Luka, mega przyjemna sesja za nami. Doborowe towarzystwo, piękna pogoda oraz trochę ryb na macie. Gdyby tylko
komarów mniej było ;D Udało mi się złowić w sumie 3 karpie do 10 kg, dwa amury w tym życiówkę 84 cm-7 kg oraz jesiotra 125 cm-9 kg.
Miałem jedną spinkę fajnej ryby. Troszkę mniej szczęścia miał Jędrula, który zwykle radzi sobie na tej wodzie znakomicie. Natomiast wrodzona skromność nie pozwoliła Lucjanowi wspomnieć, że jego sygnałki piszczały najczęściej ;D Poniżej kilka fotek z mojego aparatu.








Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2873 dnia: 24.05.2017, 12:35 »
Super dinozaur, strasznie mi się podobają te smoki.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2874 dnia: 24.05.2017, 12:43 »
A mnie tym razem Ochaby pokonały. Miałem trzy brania i jedną spinkę. Chłopaki łowili jak nawiedzeni, mnie ryby miały w dupniu :D
I niech mi ktoś powie, że taka komercja jest łatwa? Pięknie mi ryby pokazały, gdzie jest moje miejsce w szeregu!
Ale nie załamuję rąk, jeszcze tam wrócę. Niestety mam inny powód do żalu, nie pojadę na zlot. Szlag by to kur... trafił >:O

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2875 dnia: 24.05.2017, 12:52 »
Konkretnie połowiliście , piękne ryby , gratulacje.
Pozdrawiam
Jacek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2876 dnia: 24.05.2017, 12:56 »
Maciek czy to o tego mistrza chodzi co po 15 karpiu (takie to łatwe), odkłada wędki i zaczyna pić wódkę z kolegą ? :)

 :beer:
Maciek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2877 dnia: 24.05.2017, 12:57 »
A mnie tym razem Ochaby pokonały. Miałem trzy brania i jedną spinkę. Chłopaki łowili jak nawiedzeni, mnie ryby miały w dupniu :D
I niech mi ktoś powie, że taka komercja jest łatwa? Pięknie mi ryby pokazały, gdzie jest moje miejsce w szeregu!
Ale nie załamuję rąk, jeszcze tam wrócę. Niestety mam inny powód do żalu, nie pojadę na zlot. Szlag by to kur... trafił >:O
Co się stało?
Zbyszek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2878 dnia: 24.05.2017, 12:58 »
W nawiązaniu do relacji Luka, mega przyjemna sesja za nami. Doborowe towarzystwo, piękna pogoda oraz trochę ryb na macie. Gdyby tylko
komarów mniej było ;D Udało mi się złowić w sumie 3 karpie do 10 kg, dwa amury w tym życiówkę 84 cm-7 kg oraz jesiotra 125 cm-9 kg.
Miałem jedną spinkę fajnej ryby. Troszkę mniej szczęścia miał Jędrula, który zwykle radzi sobie na tej wodzie znakomicie. Natomiast wrodzona skromność nie pozwoliła Lucjanowi wspomnieć, że jego sygnałki piszczały najczęściej ;D Poniżej kilka fotek z mojego aparatu.








Kucuś trzymasz poziom :bravo: :thumbup:
Ach te Maćki.....
Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #2879 dnia: 24.05.2017, 12:59 »
A mnie tym razem Ochaby pokonały. Miałem trzy brania i jedną spinkę. Chłopaki łowili jak nawiedzeni, mnie ryby miały w dupniu :D
I niech mi ktoś powie, że taka komercja jest łatwa? Pięknie mi ryby pokazały, gdzie jest moje miejsce w szeregu!
Ale nie załamuję rąk, jeszcze tam wrócę. Niestety mam inny powód do żalu, nie pojadę na zlot. Szlag by to kur... trafił >:O
Co się stało?



Muszę być w pracy, nic tego już nie zmieni. Tak mi jest przykro, że szkoda gadać.