Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 774259 razy)

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3315 dnia: 16.06.2017, 21:53 »
Noc ze środy na czwartek :) Ogólnie słabo ale coś tam udało się złapać... a na zdjęciu dwa leszki 42 i 45 cm :)

Oczywiście Wisełka :)

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję innym łowcom :)

Ej, co tam widzę w tle przy kiju? Wygląda jak słoik ogórków kiszonych, aż smaka nabrałem :D
A leszki przyjemne :) Działo się czy 2 brania?
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Darson82

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Grodziska Mazowieckiego
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3316 dnia: 17.06.2017, 00:40 »
Ej, co tam widzę w tle przy kiju? Wygląda jak słoik ogórków kiszonych, aż smaka nabrałem :D
A leszki przyjemne :) Działo się czy 2 brania?


Zapewniam Cię, że tych ogórków byś nie zjadł.... bo to przenośne czerwone robaki :D

A co do ogólnej ilości brań to niestety ale słabo... w sumie skusiło się jakieś 5 rybek... z czego 1 krąp. Ale to nie tylko u mnie taka padaka, inni też słabo.

Niemniej zawsze można popatrzeć jak inni polują na sumy....a to kwoki, a to trolling... sezon dla wielu nigdy się nie kończy....

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3317 dnia: 17.06.2017, 06:27 »
Noc ze środy na czwartek :) Ogólnie słabo ale coś tam udało się złapać... a na zdjęciu dwa leszki 42 i 45 cm :)

Oczywiście Wisełka :)

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję innym łowcom :)

Kwintesencja wędkarstwa, piękna Rzeka i szczęśliwy łowca z :) na twarzy.Gratulacje!

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 235
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3318 dnia: 17.06.2017, 08:24 »
Pięknie łowicie Panowie gratuluje .
Maciek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3319 dnia: 17.06.2017, 09:51 »
Coś jest na rzeczy Arturze. Chłopaki ode mnie Byli na Krajniku. W nocy dno. Brania nad ranem i z wieczora. Piękny Jaź im wszedł. Z Leszczem słabo.
Chłopki pływali za sumem w rejonach Widuchowa - Ognica. Na echo zero stad leszczy. Najprawdopodobniej jeszcze się trą.

Na wyspie Puckiej widziałem fotki leszczy , gość z gruntu łowił...
Krzysztof

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3320 dnia: 17.06.2017, 10:31 »
Wodne Eldorado Wólka Gonciarska. Metoda MMM na przynęte kukurydza. Fajny grubasek 8,2 kg.
Paweł

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3321 dnia: 17.06.2017, 10:33 »
 @boruta - :bravo: :D

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3322 dnia: 17.06.2017, 10:34 »
boruta :thumbup: :beer:
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3323 dnia: 17.06.2017, 10:40 »
1. Fajnie połowione Czesiu.
Jesiotry w modzie ;)

2.
Tak się zastanawiałem, kiedy wreszcie będę miał o czym pisać w tym wątku. No i stało się ;) Nie to żebym miał się czym pochwalić, ale chociaż podzielę się swoimi doświadczeniami.
......
No i  zaczęły się wskazania, ale ...  skończyła się uprzejmość kolegi :'( :facepalm:  W pólgodzinnej wybłaganej dogrywce złowiłem japońca 40 cm , jeden spadł podczas holu, trzeciego nieumiejętnie zaciąłem / za wcześnie /. Niestety zdjęcia nie załączę bo nie zrobiliśmy w tym cłym zamieszaniu i pośpiechu. To by było na tyle :D

Jurku.
Takim karasiem to ja bym się chwalił. :)
Szkoda że zdjęcia nie masz na pamiątkę.
Zatem fajna rybcia na methodę. Oby tak dalej :bravo: :thumbup:

Dzięki Radku. :D
No mówie Ci : " olbrzymie bydlę " :D :D :D
Brały tak, jakby to było tylko muśnięcie i delikatne poluzowanie szczytówki. Na szczęście miałem bardzo czułą / szczytówkę, oczywiście /  ;)

Offline zelek620

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3324 dnia: 17.06.2017, 17:00 »
Witam w środę 15 czerwca wybrałem się na łowisko dzienczyna. Chciałem popróbować na stawie sportowym ale reszta ekipy wybrała duży staw wiec żeby nie zostać sam poszedłem za nimi. Okazało się ze to była dobra decyzja choć tylko dla mnie - 3 osoby pozostałe z jednym linem i karpiem. Wspólna waga ryb w siatce oraz wypuszczone ryby w trakcie łowienia (przekroczony wymiar górny) oraz małe handlowe karpiki (35-39cm) to 23kg w 7 godzin.Największy okazał się leszcz 63cm, lin 48 i 2 karpie po 39. By kto piękny wynik pstrzał na kolegów obok którzy z całych sił kombinowali aby mieć choć jedno branie :D Do wagi ogólnej nie doliczalem małych płoci i niewymiarowych karpi. Niestety metoda piesze 3h nie przyniosła brania. Zmiana na drugi ciężki feeder i brania co rzut lecz przy ilości zielska trzeba było lowic bardzo punktowo i celnie. Ryby po sesji trafily spowrotem do wody lecz 2 leszcze z powodu swojego łakomstwa "za głęboko łykneły" zostały zabrane.  Zdjęcia z załącznika wszytko pokazują :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 235
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3325 dnia: 17.06.2017, 17:13 »
Witam w środę 15 czerwca wybrałem się na łowisko dzienczyna. Chciałem popróbować na stawie sportowym ale reszta ekipy wybrała duży staw wiec żeby nie zostać sam poszedłem za nimi. Okazało się ze to była dobra decyzja choć tylko dla mnie - 3 osoby pozostałe z jednym linem i karpiem. Wspólna waga ryb w siatce oraz wypuszczone ryby w trakcie łowienia (przekroczony wymiar górny) oraz małe handlowe karpiki (35-39cm) to 23kg w 7 godzin.Największy okazał się leszcz 63cm, lin 48 i 2 karpie po 39. By kto piękny wynik pstrzał na kolegów obok którzy z całych sił kombinowali aby mieć choć jedno branie :D Do wagi ogólnej nie doliczalem małych płoci i niewymiarowych karpi. Niestety metoda piesze 3h nie przyniosła brania. Zmiana na drugi ciężki feeder i brania co rzut lecz przy ilości zielska trzeba było lowic bardzo punktowo i celnie. Ryby po sesji trafily spowrotem do wody lecz 2 leszcze z powodu swojego łakomstwa "za głęboko łykneły" zostały zabrane.  Zdjęcia z załącznika wszytko pokazują :)

Nie zebym sie czepial ALe....slabo to zdjecie z leszczem wyglada z obdartym ogonem i wymeczonym na maxa....
Upchnac siatke dla wyniku i epatowanie nim .... dla poklasku to troszke pase..
Kup sobie siatke na.takie imprezy naprawde duza....
A rybki traktoj z szacunkiem a wynik ..... to chyba nie najwazniejsze... no chyba ze te.rybki nie frafily do wody jak piszesz tylko do cieplego oleju....
 >:O :'( :-X
Maciek

Offline zelek620

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3326 dnia: 17.06.2017, 17:16 »
Leszcz ze zdecia to od razu po zlowieniu trafił do wody bo przekroczył wymiar górny. A jeśli Twoje ryby trafiają na olej to komentarze tego typu zachowaj dla siebie bo te raczej jeszcze cieszą się wolnością ;)

Offline maksz100

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3327 dnia: 17.06.2017, 17:22 »
To po co męczysz wielkoludy w siatce? :'(

Offline zelek620

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3328 dnia: 17.06.2017, 17:40 »
Meczysz?  W dobrej kondycji wróciły do wody.
Idąc Waszym tokiem rozumowania to zawody i trzymanie ryb w siatce to katastrofa. Czytając tę wypowiedzi chciałbym żeby w mojej okolicy byli tacy "barbarzyńcy" którzy po sesji wypuszczają swoje "ofiary", a nie zabierają każdą złowioną rybę :)

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #3329 dnia: 17.06.2017, 18:23 »
Nie potrzebnie usuwałeś swój post. To że kogoś boli, że trzymałeś ryby w siatce to jego sprawa. Jeśli wypuściłeś ryby do wody to fajnie i to plus dla ciebie. A jeśli nie to już twój problem i twoje sumienie.
Ja osobiście unikam trzymania rybek w siatce, ale czasem się zdarza, że trzymam i później wypuszczam, ba nawet od czasu do czasu jedną zabiorę dla ojca.
Jeśli siatka jest odpowiednia do wymiarów ryby i dotleniasz wodę w siatce to nie ma nic złego. Tak samo ryby meczy i okalecza hol jak i sam hak wiec jeśli mamy iść tym tropem, nie trzymania ryb w siatce bo to meczy i okalecza to trzeb przenieś się na zbieranie grzybów.

Nie mówię tu o skrajnym obchodzeniu się z rybami tylko o normalnym myśleniu i dbaniu o dobro ryby.
Mateusz "Majcher"