Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 773923 razy)

Offline l.fryziel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Krapkowice
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4860 dnia: 17.09.2017, 19:57 »
Panowie gratulacje
Ja dziś po raz pierwszy próbowałem podajnika do Methody ale niestety nie mam foremki Co w ogóle nie przeszkadzało Panu Karpiowi 48 cm. zacząłem w tym roku łowić i póki co to jest największy jakiego złapałem.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4861 dnia: 17.09.2017, 19:59 »
Piękny karpik :bravo:
Robert

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4862 dnia: 17.09.2017, 20:04 »
Gratulacje Panowie pieknie łowicie !
Niestety wielkimi krokami zbliza sie czas kiedy nawet z najmniejszej rybki trzeba sie cieszyć.
Jesień juz puka do nas .....
Dla niektórych niestety, a dla innych nareszcie :P Brać spining do ręki i próbować ;)
No jasne !
Ja do lodu za cyprinusem sie powłócze.....
Maciek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4863 dnia: 18.09.2017, 20:19 »
Lesio z PZW
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4864 dnia: 18.09.2017, 20:46 »
Pogoda robi mi psikusa a rybki strzelają focha , więc o braniach lekko można pomarzyć ;) Ale mimo to wypad nad wodę zaliczony :fishonhook: Kilka delikatnych puknięć i dwa piękne brania w tym jedno "medalowe" :-X
Z poważaniem Marcin

Offline NuNo83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Londyn
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4865 dnia: 18.09.2017, 21:27 »
Gratulacje dla wszystkich łowców 8). Ja po krótkiej przerwie spowodowanej urlopem :P, wybrałem się nad rzekę Wye. Odrywające się zielsko oraz regularne wizyty około 16 łabędzi nie ułatwiały sprawy. Złowiłem jedną ładną brzankę (77 cm) i dwa kleniki (oba po 52 cm). Za tydzień powtórka :).
Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 351
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4866 dnia: 18.09.2017, 22:58 »
NuNo czy to Kraina Oz....bo żal dupę ściska, aż wychodzą hemoroidziska  ;) :P :'(. Brilliant, rzekłbym... :thumbup:.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4867 dnia: 18.09.2017, 23:08 »
Baja nad bajami; nie dość że widok jak z okładki to jeszcze jakie śliczne pyszczaki, kuźwa nawet jak nie biorą to relaks na maxa....

Słońca życzę.

Słońca życzę

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4868 dnia: 19.09.2017, 17:33 »
Właśnie wróciłem znad Narwi.Wpadło kilka leszczy i 3 jazie.To ten największy - 52 cm.

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4869 dnia: 19.09.2017, 17:48 »
Piękny i silny karp z wczorajszego spotkania. 56 cm


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Urodziwy :D Gratulacje :thumbup:

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4870 dnia: 19.09.2017, 17:52 »
Pogoda robi mi psikusa a rybki strzelają focha , więc o braniach lekko można pomarzyć ;) Ale mimo to wypad nad wodę zaliczony :fishonhook: Kilka delikatnych puknięć i dwa piękne brania w tym jedno "medalowe" :-X

Martinus w gazie,
Co za piękne jazie :o :D :thumbup:

Kadłubek

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4871 dnia: 19.09.2017, 17:56 »
Gratulacje dla wszystkich łowców 8). Ja po krótkiej przerwie spowodowanej urlopem :P, wybrałem się nad rzekę Wye. Odrywające się zielsko oraz regularne wizyty około 16 łabędzi nie ułatwiały sprawy. Złowiłem jedną ładną brzankę (77 cm) i dwa kleniki (oba po 52 cm). Za tydzień powtórka :).

Wam w UK to powinni zakazać wędkowania ;)

Ładne rybki :D

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4872 dnia: 19.09.2017, 18:25 »
Piękne rybki Panowie, zwłaszcza te rzeczne potwory :thumbup: Lester jazior medalowy, cudo :thumbup: :beer:
Ja nie mam tyle szczęścia ostatnio. Siedzę na mini urlopie zaplanowanym od 2 miesięcy. Miały być kolejne próby podejścia królowej rzeki-brzany, niestety :rain: :rain: pogoda zweryfikowała wszystko. Żeby całkiem nie zbzikować przyjąłem zaproszenie Jędruli i w sobotę z samego rana wybraliśmy się na naszą ulubioną żwirownię. Niestety na miejscu okazało się, że woda jest zamknięta z powodu organizowanych zawodów >:O Szkoda wielka, jednak po mimo deszczu :rain: postanowiliśmy spróbować sił na zbiorniku pzw Łęgoń. Nie łowiłem tam od ponad roku, więc sam zaproponowałem to miejsce. Niestety po mimo starań rybek nie podzielał naszego entuzjazmu. Kilka mokrych godzin dało dwa brania zaledwie. U mnie mały leszcz, łakomczuch pobrał na czosnkową kulke 14 mm. Natomiast Jędrzej na feederku wychaczył takiego jegomościa.

Po mimo braku ruchu w interesie i średniej pogody, z tej rybaczki wracaliśmy w dobrych humorach. Ja tym bardziej, gdyż już dnia następnego miałem spróbować swoich sił na ulubionej wodzie. Zgodnie z planem, pojechałem na Buków. Wodę zamkniętą dzień wcześniej z powodu wspomnianych zawodów. Niestety dalej :rain: :rain: :rain:, nawet bardziej. Niezrażony w niedzielne popołudnie rozstawiłem się na ulubionej miejscówce. Moje podniecenie przygasił znajomy karpiarz. Podobno rybek całkowicie nie reagował od kilku dni. Faktycznie niemalże 24 godzinna zasiadka, nie obdarzyła braniami. Udało się złowić dwa karpie niewielkich rozmiarów oraz japońca 41 cm.

Zdecydowanie poniżej moich oczekiwań. Mogło być lepiej, zaliczyłem 3 spinki. W tym jedną fajną rybę. Chyba dużego karpia :facepalm:
Na koniec tej wyprawy mogłem brać udział w widowisku. Działacze mojego koła, w poniedziałkowe popołudnie przeprowadzili zarybienie. Do wody poszło podobno 1.5 tony karpika. Sztuki do maks 2.5 kg.


Trochę szkoda, że nikt nie pomyśli o tym by wzbogacić ten zbiornik w inne ryby. Trudno, przynajmniej dziadki będą mogły się wyżyć. Jak wracałem cały brzeg z którego przeprowadzone było zarybienie, był okupowany. Przeważnie spławiczek 3 metry od brzegu :facepalm:
Na ukojenie nerwów, jutrzejszy ostatni dzień urlopu, planuje spędzić wraz z Jędrzejem na łowisku specjalnym pzw Bażyna. Posiedzimy od 15 do póznej nocy. Cel duże karpiowate, będzie to moje pierwsze wędkowanie na tej wodzie.
 

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 351
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4873 dnia: 19.09.2017, 21:32 »
Lester, szacunek! Kłaniam się nisko po same piź......., yyy po wędzisko ;). Przepiękny jaź :thumbup:. Ile ważył? Uwielbiam łowić jazie, klenie metodami SiG, ale takie....ehhh marzenia :facepalm: :beg:.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline jurek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 435
  • Reputacja: 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: południowa wielkopolska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4874 dnia: 19.09.2017, 22:03 »
@lester - jaziskooo :o :bravo: :D :thumbup: :D.