Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 773903 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4905 dnia: 23.09.2017, 16:31 »
To ten z Decathlonu. Budżetowa produkcja, ale daje radę. Nic nie przecieka.

Świetna informacja :thumbup: ja swojego jeszcze nie wypróbowałam, bo czekam na uchwyt :(
Robert

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4906 dnia: 23.09.2017, 17:15 »
Wczoraj jednak nie wytrzymałem i pojechałem, mimo zapowiadanej ulewy.
No i padało non stop. Siedziałem w deszczu od 17 do 21. Parasol spisał się świetnie, nie ma co, można tak łowić. Ale... Tam są gliniaste brzegi. Ja pierdzielę... potem pokrowiec, nogi fotela, spód torby... wszystko jak w jakiejś rozwodnionej psiej srace :facepalm:
Dobrze, że mam garaż. Wszystko wywaliłem na podłogę i schnie do teraz, a sraka nadal wilgotna i się lepi. Gdybym mieszkał w bloku, byłaby to moja ostatnia wyprawa na ryby w deszcz.

Wyniki - kilka leszczyków, ale nie o to chodzi. Ważne, że będę sobie jeździł niezależnie od opadów.

 :bravo: :thumbup:
Znam ten ból..... sam juz który raz w tym roku majdan susze...
Maciek

Offline fEeDeReK

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 248
  • Reputacja: 60
  • Wędkuj, a będą ryby :))))
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4907 dnia: 23.09.2017, 17:22 »
Nie tylko wy tak macie ;)
Feeder & spinning

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4908 dnia: 23.09.2017, 21:57 »
Dzisiejszy wypad na Ostoję.



Wreszcie udało mi się dobrać do większych sztuk, co przy "wigilijnej szarańczy" nie jest takie proste (przynajmniej dla mnie) ;)
Pogoda nie rozpieszczała, ale nie padało (szok?). Wilgotność powietrza była bardzo duża, ale bardzo fajnie spędziłem czas nad wodą i odpocząłem.

Bardzo dobrze sprawdził mi się mix pelletów Aller Aqua 3 mm i pikantnych pelletów od Katmaya, uzupełniony odrobiną mączki rybnej.
Wśród przynęt najlepiej spisywały się pomarańczowy wafters z Ringersa oraz wafters Lorpio Bubblegum.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4909 dnia: 23.09.2017, 21:58 »
:thumbup:
;)

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4910 dnia: 23.09.2017, 22:00 »
Bardzo dobrze sprawdził mi się mix pelletów Aller Aqua 3 mm i pikantnych pelletów od Katmaya, uzupełniony odrobiną mączki rybnej.

Piękne ryby Maciek, gratulacje :) Możesz napisać coś więcej o tych pikantnych pelletach od Katmaya, było gdzieś o nich na forum?
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4911 dnia: 23.09.2017, 22:10 »
Maciuś, aż zaczynam żałować, że tego wora pelletów nie przygarnąłem ;D
Gratulacje :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4912 dnia: 23.09.2017, 22:14 »
Piękne :bravo:
Piotr

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4913 dnia: 23.09.2017, 22:22 »
Bardzo dobrze sprawdził mi się mix pelletów Aller Aqua 3 mm i pikantnych pelletów od Katmaya, uzupełniony odrobiną mączki rybnej.

Piękne ryby Maciek, gratulacje :) Możesz napisać coś więcej o tych pikantnych pelletach od Katmaya, było gdzieś o nich na forum?

Dziękuję ;)

O tych pelletach raczej nie było. Podczas ostatniego pobytu na Batorówce odwiedził nas Katmay z rodzinką i niczym Święty Mikołaj obdarował nas paczuszkami pelletów :o :-[

Te cudeńka wyglądają tak:




Trzeba czekać aż nasz lokalny Panoramix - Katmay wypowie co jest w składzie ;)

Maciuś, aż zaczynam żałować, że tego wora pelletów nie przygarnąłem ;D
Gratulacje :bravo:

Ja też :D
Pozdrawiam,
Maciek

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4914 dnia: 23.09.2017, 22:25 »
Bardzo dobrze sprawdził mi się mix pelletów Aller Aqua 3 mm i pikantnych pelletów od Katmaya, uzupełniony odrobiną mączki rybnej.

Piękne ryby Maciek, gratulacje :) Możesz napisać coś więcej o tych pikantnych pelletach od Katmaya, było gdzieś o nich na forum?

Trzeba czekać aż nasz lokalny Panoramix - Katmay wypowie co jest w składzie ;)

Wyglądają bardzo interesująco. W zapachu przypominają jakieś szerzej dostępne pellety?
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4915 dnia: 23.09.2017, 22:30 »
Bardzo dobrze sprawdził mi się mix pelletów Aller Aqua 3 mm i pikantnych pelletów od Katmaya, uzupełniony odrobiną mączki rybnej.

Piękne ryby Maciek, gratulacje :) Możesz napisać coś więcej o tych pikantnych pelletach od Katmaya, było gdzieś o nich na forum?

Trzeba czekać aż nasz lokalny Panoramix - Katmay wypowie co jest w składzie ;)

Wyglądają bardzo interesująco. W zapachu przypominają jakieś szerzej dostępne pellety?

W zapachu przypominają pyszne danie z kuchni wietnamskiej ;) Pachną tak, że można by z nich nadzienie do pierożków zrobić ;)

A tak na poważnie, to nie spotkałem z podobnym produktem na rynku. Fakt, że smaków/zapachów pelletów jest cała masa, ale ta mieszanka została opracowana przez Katmaya.
Może reszta chłopaków pamięta więcej... bo moja głowa była... zajęta łowieniem :D :beer: :narybki:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4916 dnia: 23.09.2017, 23:02 »
       

Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.                  Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.               Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem.            Wystarczy kliknąć (LPM) na zdjęcie reklamowe, aby zostać przeniesionym automatycznie do wątku z konkursem. 
Robert

Offline Drgająca Szczytówka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gdańsk,Iława, Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4917 dnia: 23.09.2017, 23:39 »
Taki sandałek na trupka, piękna pogoda i dobry relaks. Moja kilówka :)

https://www.instagram.com/p/BZY5xAtB34X/?taken-by=drgajaca_szczytowka
pozdrawiam
Mateusz

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4918 dnia: 24.09.2017, 00:11 »
No, w końcu jakaś porządna ryba ;) Bardzo ładny :beer:
Jacek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #4919 dnia: 24.09.2017, 00:59 »
Bardzo dobrze sprawdził mi się mix pelletów Aller Aqua 3 mm i pikantnych pelletów od Katmaya, uzupełniony odrobiną mączki rybnej.

Piękne ryby Maciek, gratulacje :) Możesz napisać coś więcej o tych pikantnych pelletach od Katmaya, było gdzieś o nich na forum?

Trzeba czekać aż nasz lokalny Panoramix - Katmay wypowie co jest w składzie ;)

Wyglądają bardzo interesująco. W zapachu przypominają jakieś szerzej dostępne pellety?

W zapachu przypominają pyszne danie z kuchni wietnamskiej ;) Pachną tak, że można by z nich nadzienie do pierożków zrobić ;)

A tak na poważnie, to nie spotkałem z podobnym produktem na rynku. Fakt, że smaków/zapachów pelletów jest cała masa, ale ta mieszanka została opracowana przez Katmaya.
Może reszta chłopaków pamięta więcej... bo moja głowa była... zajęta łowieniem :D :narybki:
Musisz mi Maciek zdradzić patent, jak tak ładnie na białym tle robisz prezentację...


Założenie było proste. Zrobić aromat, który będzie przynajmniej równie skuteczny jak spicy sausage od sonubaits, a ceną rynkową osiągnie połowę ceny pierwowzoru. Założenie proste, realizacja trochę bardziej skomplikowana.
Bazą, że względu na wielkość pelletu i jego zastosowanie, miała być karma karpiowa.

Karma karpiowa z dwóch, a nawet  trzech powodów.
Nie ma być jak pellet sonubaits, baittecha, czy dynamite. Te pellety leżą na dnie nawet  96h.

1.
To ma być pellet który wabi ryby, zatrzymuje je w łowisku, a nie przekarmi ich. To ma być pellet do metody, który nie niszczy środowiska zalegający na dnie i psując się. Po 2, 3 godzinach ma się rozpaść na składniki pierwsze.


2.
Do produkcji użyć naturalnych aromatów. Wiem, że Eko jest w modzie, ale mimo wszystko ten produkt ma dbać o środowisko. Ma się sposób naturalny rozłożyć i nie niszczyć wody.

3 powód był prosty. Karma karpiowa ma w swoim składzie bogatą mieszankę aminokwasów rozpoznawanych przez ryby.

Oficjalnie wykonaliśmy 4 próby. Nieoficjalnie zrobiliśmy 7, czy 8, aby osiągnąć zadowalającą skuteczność.

Czasami jest to mój pellet ostatniej szansy.
Jeśli nic nie bierze, to to daje mi zawsze kilka brań. Szczególnie, jak przechodzimy ze słodkich aromatów w te jesienne.

Niestety Pomysł i projekt jest współfinansowany, więc szczegółów zdradzić nie mogę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin