Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 773870 razy)

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5010 dnia: 01.10.2017, 20:11 »
Piękna wyprawa i wielkie rybki.  Najważniejsze jednak, że spotkaliśmy się  w większym gronie.
Lucjan, Mariusz, Maćki, Piotr i Zbyszku, dziękuję za genialną wyprawę i wzorową atmosferę.
Lucjan, Tobie szczególnie należy przybić piątkę, działasz jak zasmażka na nasze wyprawy - dopełniasz całość i nadajesz smaku :thumbup: :)

Tego mi brakowało ostatnio :-[ W końcu człowiek mógł w doborowym towarzystwie, naprawdę grubo połowić. Rybki dopisały niczym w pełni sezonu.
Rybek dobrze reagował na spodowanych miejscówkach. Nocka dała kilka bardzo fajnych rybek, co cieszy. Pozdrawiam serdecznie chłopaków, Lucjana, Macieja oraz Zbyszka z Rybnika :thumbup: :beer: Ubolewam, że nie udało mi się poznać i połowić z Piotrem z Chałupek ;) Myślę, że to nadrobimy. Baterie jakby nie patrzeć naładowane, pora skupić się na lokalnej żwirowni i jesiennych rybkach.

Offline fEeDeReK

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 248
  • Reputacja: 60
  • Wędkuj, a będą ryby :))))
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5011 dnia: 01.10.2017, 20:31 »
Ładnie połowione gratuluje :bravo:
Feeder & spinning

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5012 dnia: 01.10.2017, 21:21 »
Piękna wyprawa i wielkie rybki.  Najważniejsze jednak, że spotkaliśmy się  w większym gronie.
Lucjan, Mariusz, Maćki, Piotr i Zbyszku, dziękuję za genialną wyprawę i wzorową atmosferę.
Lucjan, Tobie szczególnie należy przybić piątkę, działasz jak zasmażka na nasze wyprawy - dopełniasz całość i nadajesz smaku :thumbup: :)

Tego mi brakowało ostatnio :-[ W końcu człowiek mógł w doborowym towarzystwie, naprawdę grubo połowić. Rybki dopisały niczym w pełni sezonu.
Rybek dobrze reagował na spodowanych miejscówkach. Nocka dała kilka bardzo fajnych rybek, co cieszy. Pozdrawiam serdecznie chłopaków, Lucjana, Macieja oraz Zbyszka z Rybnika :thumbup: :beer: Ubolewam, że nie udało mi się poznać i połowić z Piotrem z Chałupek ;) Myślę, że to nadrobimy. Baterie jakby nie patrzeć naładowane, pora skupić się na lokalnej żwirowni i jesiennych rybkach.



Naprawdę świetna ekipa nam się tworzy :-) Aż szkoda że sezon powoli dobiega końca :-( W przyszłym roku trzeba więcej takich spotkań organizować :-) Wody w naszej okolicy pod dostatkiem a ryb jeszcze więcej!!!
Piotr

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5013 dnia: 01.10.2017, 21:33 »
Dokładnie Piotrku :) :thumbup: :beer:

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5014 dnia: 01.10.2017, 21:45 »
Piękna wyprawa i wielkie rybki.  Najważniejsze jednak, że spotkaliśmy się  w większym gronie.
Lucjan, Mariusz, Maćki, Piotr i Zbyszku, dziękuję za genialną wyprawę i wzorową atmosferę.
Lucjan, Tobie szczególnie należy przybić piątkę, działasz jak zasmażka na nasze wyprawy - dopełniasz całość i nadajesz smaku :thumbup: :)

Jędrula, fajnie sobie wędrowałeś po brzegu ;)

Pozdrawiam,
Maciek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5015 dnia: 01.10.2017, 21:50 »
Wędkarstwo mobilne ;) ;D

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 613
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5016 dnia: 01.10.2017, 21:57 »
Hehe. Świetne zdjęcie. Szkoda jedynie, że nie mamy jeszcze nagranej nocnej akcji Jędrzeja z zacinaniem ryby. :P :D

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 035
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5017 dnia: 01.10.2017, 22:00 »
Panowie dzięki wszystkim za wyprawę było super. Pokazaliście klasę, podszkolę metode i następnym razem postaram się dotrzymać wam kroku :D

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 784
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5018 dnia: 01.10.2017, 22:24 »
Panowie dzięki wszystkim za wyprawę było super. Pokazaliście klasę, podszkolę metode i następnym razem postaram się dotrzymać wam kroku :D

Zbyszku cała przyjemność po naszej stronie :) Osobiście już nie mogę się doczekać, polowania na rybnickie leszcze 8)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5019 dnia: 01.10.2017, 23:44 »
Krótka (bo tylko 3 rybki udało mi się złowić) relacja zdjęciowa ze spotkania na łowisku w Ochabach.
Łowca karpi ze mnie marny, ale "coś tam" złapałem :)
Jędrula, Kucuś, Mariusz, Zbyszek, Lucjan - dzięki za fajne spotkanie i mile spędzony czas. Fajnie bylo się spotkać. Oby częściej :)



PS. Kucuś, dzięki za zdjęcia :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5020 dnia: 02.10.2017, 06:14 »
Piękne ryby :bravo: :bravo: :bravo:
Zbyszek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5021 dnia: 02.10.2017, 07:42 »
Ale super spotkanie!!! Zazdraszczam potwornie...

A ja wczoraj pojechałem na Żbika. Pogoda ładna to i wszystko zajęte. Pozostało mi jakieś miejsce, w którym gdzie bym nie zarzucił, to podajnik opadał ponad 10 sekund :( Normalnie jak rzucałem 10 metrów od brzegu, to na klipie opadał na dno jakieś 3 metry od brzegu. Pionowa ściana normalnie. Jak się można domyślać, dobrze nie było. Udało mi się jednego leszczyka 45 cm wytargać, więc chociaż nie zblankowałem.

Podobno w tym tygodniu ma być zarybienie karpiem i linem, a potem palią. Liczę na... deszcze. Może przynajmniej wtedy będą wolne miejsca. Bo tak to będą siedzieć, aż wszystkiego nie wymordują.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5022 dnia: 02.10.2017, 07:45 »
Gratuluję wszystkim połowów! :thumbup: Panowie, czy mi się wydaje czy coraz rzadziej udajecie sie nad wodę? :P

Na Ochabach było wyśmienicie, za co chciałem podziękować wszystkim którzy tam się zjawili i wzięli udział w tej karpiowo-jesiotrowej integracji :) Na pewno warto wspólnie się spotykać i łowić wspólnie, bo oprócz większej satysfakcji, rozmów do białego rana, można też sporo się nauczyć. Ja po raz kolejny zrobiłem testy, dzięki zaś Piotrowi i jego taktyce sporo dowiedziałem się o Ochabach i o zwyczajach ryb w takiej wodzie, później każdy z nas wnosił coś do bardzo ciekawego 'podsumowania'. Na pewno feederowcy mają przewagę nad karpiarzami z łódkami, pomimo, iż ci mają zasięg i moc załadunkową :) Jednak myśleć trzeba, obserwować również. Najlepszy jest Piotr ze swymi ultralekkimi Trabucco Selektorami. Ja wejdzie między karpiarzy, chłopaki mają kompleksy przez długi czas  i nie śpią po nocach :D :D :D Ogólnie Metoda rządzi 8) Zwłaszcza jak się łowi ładne garbate okonie 30+ na dwa ziarna kukurydzy czosnkowej na włosie. Ryba zapięta przepisowo :)

U mnie wpadło około 17 ryb przez dwa dni, przy czym na pewno ryba w sobotę i niedzielę zwłaszcza, żerowała słabiej. W niedzielę od 8-9 rano do 12.30 jak odjeżdżałem, nikt nie łowił nic. Cisza jak makiem zasiał, niezależnie od miejsca, a wszystko było obstawione. Więcej napiszę w specjalnym wątku, ponieważ mam masę spostrzeżeń, które warto przedyskutować ;)

Jeszcze raz dzięki za spotkanie. Myślę, że warto robić co jakiś czas takie warsztaty nad wodą, ja nauczyłem się bardzo wiele i mam kolejne klocki w mojej wędkarskiej układance. Też oczywiście naładowałem baterie i odzyskałem dzięki Wam wiarę, że warto robić coś więcej :thumbup:










































Lucjan

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5023 dnia: 02.10.2017, 08:10 »
Piękna wyprawa i wielkie rybki.  Najważniejsze jednak, że spotkaliśmy się  w większym gronie.
Lucjan, Mariusz, Maćki, Piotr i Zbyszku, dziękuję za genialną wyprawę i wzorową atmosferę.
Lucjan, Tobie szczególnie należy przybić piątkę, działasz jak zasmażka na nasze wyprawy - dopełniasz całość i nadajesz smaku :thumbup: :)

Jędrula, fajnie sobie wędrowałeś po brzegu ;)






I to jest to, o czym zawszę mówię! :D Nie wolno poddawać się ani chwili, trzeba cały czas być w ruchu... :fish:

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #5024 dnia: 02.10.2017, 08:39 »
:bravo:
;)