Autor Wątek: Rynek - nowości sprzętowe  (Przeczytany 969525 razy)

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1410 dnia: 26.02.2018, 15:58 »

Ryba1987

  • Gość
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1411 dnia: 01.03.2018, 20:03 »
Biorę jak tylko wyjdzie :)


Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1412 dnia: 01.03.2018, 20:15 »
Biorę jak tylko wyjdzie :)

W żaden sposób nie podważam Twoich decyzji zakupowych - nie mój piter  :) Ale dlaczego, skoro o tym piszesz, akurat ten kołowrotek?

Pozdrawiam - Kali z bali

PS. Sam się moderuję  ;D Czy chodzi o pletkę?

Ryba1987

  • Gość
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1413 dnia: 01.03.2018, 20:20 »
Biorę jak tylko wyjdzie :)

W żaden sposób nie podważam Twoich decyzji zakupowych - nie mój piter  :) Ale dlaczego, skoro o tym piszesz, akurat ten kołowrotek?

Pozdrawiam - Kali z bali

PS. Sam się moderuję  ;D Czy chodzi o pletkę?

Chodzi o plećkę, młynek już mam z resztą na jego przykładzie Czesiu zrobił recenzję Centrisa :)

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1414 dnia: 01.03.2018, 20:27 »
Chodzi o plećkę, młynek już mam z resztą na jego przykładzie Czesiu zrobił recenzję Centrisa :)

Jasne. Ale czemu óna, ta plećka akurat?  Sam szukam pletki, a nie lubię własną kasą podcierać sobie zadka po zakupie. Stąd pytanie  :beer:

Ryba1987

  • Gość
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1415 dnia: 01.03.2018, 20:42 »
A jest jakaś inna dedykowana pod feedera plecionka z jakiejś typowo gruntowej firmy? Spinningowych jest masa, tak jak i karpiowych, do feedera chyba tylko coś drennan miał. Preston raczej lipy nie produkuje, wole w nich inwestować jak w jakaś inna firmę :) Kolor ma fajny :p

Kołowrotek też w ciemno wziałem i na razie jest ok, zobaczymy po testach nad wodą, technicznie wygląda cacy. Czemu by nie miało być tak z ich plecionką ? :)

Chub

  • Gość
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1416 dnia: 01.03.2018, 20:47 »
Dwa mocniejsze (SUV = Stepped Up Version) modele z flagowej serii MAP Parabolix Black Edition:

/www.mapfishing.co.uk/news/post/whats-new-at-icetackle-2018[/url]

Ok marzec/kwiecień może w PL :)

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1417 dnia: 01.03.2018, 21:07 »
A jest jakaś inna dedykowana pod feedera plecionka z jakiejś typowo gruntowej firmy? Spinningowych jest masa, tak jak i karpiowych, do feedera chyba tylko coś drennan miał. Preston raczej lipy nie produkuje, wole w nich inwestować jak w jakaś inna firmę :) Kolor ma fajny :p

Np. Matrix Submerge Braid. Jest też Browning, który dość akcentowalnie trzyma gruntową ofertę. Nawet Dragon z serii Mega Baits (z pamięci piszę) wypuścił fajne pletki. Piszę "fajne", bo je pomacałem :) Przepraszam, nie chce mi się dłubać w necie, ale ze cztery kolejne pozycje od różnych producentów bym znalazł. Szukam, pytam i tyle :) Nie traktuj mojego wpisu jako kontynuację jakichś pstryczków w dziale zakupowym. Kurka wodna, ja naprawdę chcę kupić fajną pletkę i tyle, stąd pytanie  :beer:  :) Luzik - arbuzik :)

Ryba1987

  • Gość
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1418 dnia: 01.03.2018, 21:49 »
Ok no troche tego jest ale mowiac szczerze to wole cos z topowej polki.. nie to ze krytykuje wszystko i preston cacy ale no polskich "producentow" omijam z daleka, dla zdrowia :D Matrixa nie widzialem a cenex tak, fajna plecionka, braciak kupil i fajnie sie to zapowiada :) Cos tam razem wynajdziemy zawsze :) Ja sie nie znam :p

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1419 dnia: 01.03.2018, 21:58 »
Ok no troche tego jest ale mowiac szczerze to wole cos z topowej polki.. nie to ze krytykuje wszystko i preston cacy ale no polskich "producentow" omijam z daleka, dla zdrowia :D Matrixa nie widzialem a cenex tak, fajna plecionka, braciak kupil i fajnie sie to zapowiada :) Cos tam razem wynajdziemy zawsze :) Ja sie nie znam :p
  Daj znać jak kupisz i przetestujesz bo Braidcast to była totalna porażka  . Na tą chwile nr.1 Guru Puls 8 Braid potem Matrix i Cenex.  Ale według mnie dalej lepiej kupić coś japońskiego. Te feederwe jakie testowałem z Pulsem na czele mogą max równać się z 4PE z kraju wiśni. A wcale lepiej od nich nie toną, ale może Prestonowi uda się ta sztuka.

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 715
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1420 dnia: 01.03.2018, 21:59 »
Ja dwa sezony używam Matrixa plecionki do feedera i jest ok. Wcześniej miałem Prestona starszą wersję i była do d...y. Strzępiła się strasznie i słabiej ślizgała się po przelotkach.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1421 dnia: 01.03.2018, 22:02 »
Plecionki spod znaku smoka (Dragon) to Wy szanujcie! :)
Jacek

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1422 dnia: 01.03.2018, 22:08 »
Plecionki spod znaku smoka (Dragon) to Wy szanujcie! :)
  Akurat zanim na rynku nie było oryginału(Takumi) hm8x forte był genialny.  Dragon to Momoi :P


Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1424 dnia: 02.03.2018, 14:26 »
:o Miałem wstrzymać się z nowościami, ale ten pellet Pinky Boy muszę wypróbować. W ramach wyjątku, tylko to i nic więcej, obiecuję :facepalm:
Marcin