MEDIA i MULTIMEDIA > Magazyn SiG

MAGAZYN SiG - opinie, porady, uwagi

(1/6) > >>

Luk:
Chciałbym abyście tutaj opiniowali rzeczy dotyczące magazynu. Nie mam odpowiedniej wiedzy i popełniam wiele błędów, dlatego zawsze dobrze jest coś wiedzieć, zrozumieć i nauczyć się...

Gazetka powinna mieć więcej działów, to na pewno - brakuje czegoś o sprzęcie, o nowościach... Natomiast co do samego działu 'Z życia forum', to on też może być szerszy. Nie wiem czy jest sens aby ukazały się 'porady z forum' - artykuły powinny wystarczyć chyba, nie sądzicie?

Jeżeli ktoś chciałby coś napisać, to oczywiście droga wolna! :D

Miałbym też prośbę, abyście w miarę możliwości - udostępnili magazyn na swoim Facebooku jeżeli z takowego korzystacie. Również jeżeli ktoś z Was, chciałby udostępnić jakieś fajne zdjęcia, byłoby to bardzo mile widziane. Cyfrówkę mam pół roku dopiero - i niestety zdjęć brakuje, autor oczywiście byłby wymieniony...


koks:
Przydalby sie dzial ''Test sprzetu wedkarskiego'' - z racji tego, ze mam sporo sprzetu moze sam bym cos zrecenzowal ze swojego arsenalu :P

Luk:
No to super! Jak to mówią - Welcome on board! :D

stas1:
Moim skromnym zdaniem bym się nie rozdrabniał,utrzymać działy podstawowe,feeder  method,klasyczny feeder(to też jeszcze ciekawy temat),no i spławik w każdej postaci,recenzji wszelkiej maści mamy pod dostatkiem na forum to przyciągnie ludzi do forum ,propagowanie sposobów i technik wędkarskich,propagowanie sportu i zdrowej rywalizacji,ochrony ryb c&r ,to moim zdaniem klucz do sukcesu.Z całym szacunkiem choć na niektóre sprawy mamy odmienne zdanie jest dobrze stas1 :)

Mateo:
Dopiszę też to, o czym wspomniał Dominik w wątku poświęconym pierwszemu numerowi:
- wyjustowanie obustronne tekstu

Dodatkowo inny pomysł:
- tematy w spisie treści podlinkowane do artykułów, co ułatwi nawigację (będzie można, klikając w daną pozycję w spisie, przenieść się od razu do konkretnego artykułu)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej