PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Warmuz Baits - przynęty /zanęty

(1/12) > >>

Maly:
Cześć Panie i Panowie

      Pomyślałem, że w obecnym sezonie dam szansę temu producentowi kulek i nie tylko kulek. Obiła mi się o uszy ta marka i jestem bardzo ciekawy własnych wniosków po kilku miesiącach .
Głównie wędkuje metodą karpiową ale trafia mi się też polowić na koszyk jak i na podajnik do metody.
Kupiłem już kulki zanętowe, przynętowe tonące, pop-up i dipy w dwóch smakach (Donald i Punkt G).  Ewentualnie dokupię trzeci komplet smakowy. Łowić wyłącznie na to.


Czy mieliście styczność z tą marką i jakie macie spostrzeżenia, wnioski?

Pzdr

Kozi:
To nie jest producent tylko, firma zajmująca się przepakowywaniem towaru z Holandii. Cena tych kulek o producenta to jakies 2 euro/kg przy zakupie tony. Nie używałem i nie mam takiego zamiaru. Z wyglądu raczej nie zachęcają do zakupu no chyba, że komuś zależy na kolorze i kupie aromatu to wtedy ok. Ja raczej patrze na strukturę kulki i zawarte w niej składniki.

Majcher:
Używam i mam wyniki na kulki Warmuza. W tamtym sezonie sprawdził mi się Ananas,Skorupiak,Donald.
Natomiast na Punkt G z tego co pamiętam nie miałem ryby. W tym roku też stawiam na te kulki.

Mosteque:

--- Cytat: Kozi w 14.01.2019, 14:52 ---To nie jest producent tylko, firma zajmująca się przepakowywaniem towaru z Holandii. Cena tych kulek o producenta to jakies 2 euro/kg przy zakupie tony. Nie używałem i nie mam takiego zamiaru. Z wyglądu raczej nie zachęcają do zakupu no chyba, że komuś zależy na kolorze i kupie aromatu to wtedy ok. Ja raczej patrze na strukturę kulki i zawarte w niej składniki.

--- Koniec cytatu ---

Kozi, to nie jest tak. Fakt - fabryka jest w Holandii. Receptura jest Warmuza. W tej fabryce powstaje wiele kulek różnych firm. O składzie takim, jaki sobie zażyczą.

Kozi:
Tylko z takim małym szczegółem, że 60% składników bazowych jest z góry narzucone przez "KCB". I jest to ich tajemnicą więc sam Pan Warmuz nie wie co ma w kulkach ;) Mix musi się bardzo dobrze rolować przy tych ilosciach które oni produkują, więc gdyby każdy kto zleca produkcje kulek wymyslał swój skład kulek w 100% to...nic by z tego nie było.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej