NAD WODĄ > Łowiska

Kanał Żerański (Królewski)

(1/25) > >>

Hektor:
Po wielu latach wędkowania na łowiskach prywatnych zastanawiam się nad ponownym opłaceniu składki w PZW z zamiarem wędkowania feederem na Kanale Żerańskim (Królewskim), a konkretnie na odcinku no kill, od mostu w Aleksandrowie do ujścia do Jeziora Zegrzyńskiego. Znalazłem kilka filmików w internecie z wędkowania na tym odcinku kanału, wyniki były zachęcające. Ale poszukuję jeszcze informacji od szanownych forumowiczów, czy ktoś łowił feederem w tym roku na tym odcinku i z jakimi efektami.

Badzar:
Byłem w poprzednim miesiącu 5 razy. Bez problemu z znalezieniem miejsca. Wędkarzy jak na lekarstwo, nawet w weekend. Jeśli chodzi o ryby to raczej bardzo kiepsko. Pojedyńcze leszczyki do 30cm, drobny okoń. Na 5 wypadów nie trafiłem płoci.

linus1:
Tydzień temu na zawodach wygrało ponad 9000,sporo wyników powyżej 5000. Zarówno na 10 jak i na 20 -30 m,można połowić,leszczyk do 700 ale i sporo płoci 200-300.

tstg:
To piękne ale i bardzo kapryśne łowisko. W zeszłym roku lowilem piękne płocie i leszcze, w tym roku do maja było ok liny, leszcze w fajnych ilościach. Lato i jesień baaaardzo słabo, ale takie dni trafiałem albo muszę zmienić miejscowe. Moim zdaniem musisz spróbować i wypracować sobie fajne miejsce. Kanał bardzo długi dlatego problem jest z odpowiednim zlokalizowaniem miejscowy.

pit1984:
Na kanale ryba cały czas się przemieszcza . Kolega robił trening przed zawodami na 2dni przed i w przeddzień i wyniki miał na leszczu i płoci. W dzień zawodów wynik trzeba było robić jazgarzem. Kanał to nie tylko odcinek no kil. Jak nie ma ryby w nieporecie to trzeba jej szukać np. w kobiałce

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej