MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Przemek Solski

<< < (48/54) > >>

Kozi:

--- Cytat: boruta w 07.06.2021, 14:38 ---Nie przesadzaj - rzadko mi się zdarza że łowię ryby z uszkodzonym pyskiem. Równie dobrze można by napisać że na pzw ryby mają pyski całe bo widzą wędkarza tylko raz i kończą na patelni...

--- Koniec cytatu ---
Raczej nie przesadzam. Jadę 2-3 razy do roku z feederkiem się pobawić na komercję i widzę jak to wygląda. Zresztą małe cienki haki tną pyski straszliwie. Chyba, że ktoś holuje handlówke 10 minut wtedy można ograniczyć ten "efekt".

Mosteque:
Selektor, nie wiem, czemu akurat mnie zacytowałeś :D

Akurat przypon z plecionki, jakie stosuję, najmniej przeszkadza w pozostaniu przynęty w zanęcie.

Sam nie łowię na kolorowe cukierki. Moimi ulubionymi przynętami są miękkie kulki Star Baits. Z kolorów stosuję tylko Slow Sinking Nuggets od DB (czerwone i żółte) lub kukurydzę z puszki, którą strzelam procą. A, no i mam białe skisłe masło od Marosa. Czasem naprawdę robi robotę.

(ps. Na czasie masz awatar...)

selektor:
No, żyjemy w czasach wszechobecnej propagandy i to nie tylko w światku wędkarskim ;) A co do cytatu to wziąłem pierwszy lepszy, bo się zastanawialiście czemu tak, a nie inaczej, więc zaprezentowałem swoje zdanie w tym temacie ;) Z moich obserwacji zawodników z UK wynika, że coraz więcej osób w ten sposób cieniuje tam żyłkę przy metodzie. No, ale trzeba wziąć pod uwagę m.in. wielkość rybostanu na zawodach i to że dla zawodnika każda ryba się liczy w walce o zwycięstwo. Nie wyobrażam sobie takiej szesnastki przy dużej rybie na komercjach na których wędkuje, szczególnie w weekend, gdy jest tam człowiek na człowieku.     

Enzo:
Tak przy Okazji Życze Przemkowi w dniu jego urodzin Dużo Zdrówka , Spełnienia Wszelkich Marzeń oraz by nadal tak jak dotychczas reprezentował Polske , Polaków w UK. :thumbup: :bravo: :beer:

Mosteque:
Dołączam się do życzeń!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej