ADMINISTRACJA > Administracja i regulamin forum

Propozycja do rozważenia

(1/2) > >>

makaro:
Niestety mamy smutny czas, odszedł od nas Gieniu vel Druid.
Moja propozycja do rozważenia, aby założyć wątek lub dział dla osób, które były-udzielały się na forum, a które już nie będą :'(.
Zapisywało by się tam informacje i tu jakie????
Abyśmy o nich nie zapomnieli, a nowi uczestnicy, aby wiedzieli z kim już nie będą mogli porozmawiać.
Ja nie znałem osobiście Gienia, ale z nim pisałem, prosiłem go o porady jako weterynarza i wędkarza.
Tak jak napisałem, propozycja do rozważenia?

Radar:
Taką księgę wspomnień?

Laur77:
Bardzo fajny pomysł.... takie coś w stylu "in memorian"

Luk:
Jak dokładnie widzielibyście to? Jako dział? W którym robimy portret danej osoby? Projekt ciekawy, mam nadzieję, że nie będzie tam wiele wątków :o

Jakby co to dział stworzyć to nie problem, ale ktoś musi tam takie portrety osób tworzyć, wpisywać :) Nie żebym narzekał, ale uwierzcie mi, mamy masę roboty aby wszystko ogarniać, więc tu nie może być jak z PZW, że 'mają zrobić tak czy siak'. Musicie w tym pomóc :)

Fajnie byłoby aby udzie wpisywali własne wspomnienia takiej osoby, ze spotkań, rozmów i tak dalej... To ma sens, ale ktoś musi taki wątek założyć 8)

Martinez:
Luk, ja czas mam, bo charakter pracy mi na to pozwala. Z tym, że problem polega na tym, że jestem młody stażem użytkownikiem Forum, a tym samym nie znam dobrze, o ile w ogóle części Użytkowników.
Osobiście widzę to jako wydzielony dział coś na wzór "Powitalni". Z tym, że opisany hasłem "O tych, którzy odeszli - pamiętamy".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej