SPRZĘT i AKCESORIA > Giełda

(S) Wielka wyprzedaż przynęt do metody

(1/28) > >>

Cobi92:
Z racji mojej mani testowania zrobiło mi się troszkę za dużo przynęt. Korzystając z wolnego weekendu zrobiłem w nich remanent, przepakowałem do małych opakowań porcję każdego dla siebie, a resztą postanowiłem się z Wami podzielić.

Aby dać Wam możliwość potestowania, wzorem kolegi Pyzy, proponuję Wam mini pakiety obejmujące 10 sztuk danej przynęty. Całą ofertę wrzucam w google Docs tak by ułatwić przeglądanie, wydaje mi się, że jest czytelnie i zrozumiale :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19OFkg9fo_-eblTaY0uZUaLGlEB5__C0EcFVHMZ8M-OI/edit#gid=0
(KLIKNIJ W LINK ABY OTWORZYĆ)


(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

(kliknij aby powiększyć)

WIĘCEJ FOT DODAM JUTRO :)


Dodatkowe informacje:
- zamawiając proszę pisać numerki oraz liczbę pakietów danej przynęty - będzie czytelnie
- pakuję w 2 torebki strunowe (gratis), lub plastikowe pojemniczki takie jak na zdjęciach (40gr sztuka)
- wszystkie formy pakowania opisuję naklejką tak jak na zdjęciach
- niemal wszystkie pozycje mam w oryginalnych opakowaniach, jeśli ktoś bierze przynajmniej połowę dostępnej ilości i chce, może dostać to opakowanie gratis
- przy większej ilości danej przynęty cena do ustalenia indywidualnie
- możliwość potargowania się :)
- GRATISY Do każdego zamówienia powyżej 20zł (bez ceny wysyłki)

Formy wysyłki:
- Poczta polska: List polecony (rejestrowany) 7zł - wysyłka tylko w strunówkach, bo wysokość listu nie może przekroczyć 2cm
- Paczkomat: 12zł
- kurier DPD: 9 zł odbiór w punkcie lub 16 zł z dostawą do domu (chwilowa promocja DPD, dzięki xJakub za polecenie)
- Paczka w ruchu: 9zł
- Odbiór osobisty: KALISZ lub POZNAŃ (Oś. Oświecenia, Rataje) , ewentualnie na zlocie w Strykowie jeśli się odbędzie

xjakub:
Wotaj,

Priv

Buba:
Priv poszedł

binio:
Poszedł priv.

Cobi92:

--- Cytat: binio w 07.02.2021, 21:22 ---Poszedł priv.

--- Koniec cytatu ---

Gdzieś się zagubił po drodze, może przypadkiem zamiast priv wysyłałeś mi maila? zwróć uwagę czy klikasz PW (dymek) czy e-mail (koperta) z lewej strony pod moim nickiem :)


Pierwsze 5 zamówień już się pakuje, jutro chyba czeka mnie wyprawa po strunówki i pojemniki do sklepu :D
Pamiętajcie pisać formę wysyłki ! ;)


EDIT: Zamówienia spakowane, lista zaktualizowana, stunówek brak, pojemniki na wyczerpaniu - jutro wycieczka do sklepu po zaopatrzenie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej