MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Kanał Wodnik Szuwarek - podwodne filmy

(1/43) > >>

Luk:
Ciekawy kanał Marcina i jego debiutancki film, robiony kamera podwodną...

Polecam obserwację jak się zachowują leszcze, jak szybko przepływają nad przynętą...

//www.youtube.com/watch?v=OLxZtskKHT8

Mosteque:
Ciekawy materiał.
Ale: przynęta przynajmniej 2x za duża na te ryby. I NIE bohater ostatniej akcji, tylko ostatni bohater akcji :P

Luk:
To co jest bardzo ważne to szybkość z jaką pływają leszcze... Nie są powolne - zasuwają jak przecinaki. Nie jest dziwnym, że takie stado potrafi przemieszczać się tak daleko w poszukiwaniu pożywienia! Bardzo często nasze wyobrażenia sa odmienne od rzeczywistości. Na tamtej wodzie jasna przynęta na dnie świetnie działała, gdyby jednak była mniejsza... Jestem pewien, że na żyłce i alarmie nie było niczego widać.

To zmusza do refleksji i ciągłego ulepszania naszych zestawów! :)

Pyza:
Witam
Bardzo ciekawy film, można sporo podpatrzeć. Co do 1 sceny, zarzucania worka PVA trzeba było go przed zarzuceniem ponakłuwać igłą w kilku miejscach. Po styknięciu worka z wodą od razu by poszedł na dno z przynętą, a tak to zrobił się balon, taka bojka, więc PVA się rozpuściła i zanęta w środku się rozsypała. Zanim to wszystko doleciało na dno. Coś do przynęty, to by było wszystko w porządku, ale na duże karpie a nie tak jak na filmie, myślę, że ta kulka 18 + 15 pop up, do tego haczyk karpiowy nr 4 to trochę za dużo na takiego leszczyka. Dlatego leszczyk nie mógł tego zassać.
Pozdrawiam

Luk:
Pyza, to nie o to chodzi z tym workiem, ta kamera powoli tonie po prostu. Opada bardzo łagodnie aby nie zapaść się w dno, no i PVA nie daje rady...
A Marcin chciał zapewne łowić karpie, stąd rozmiar przynęty - a co się nagrało to się nagrało :) Ogólnie ten bałwanek ładnie się prezentował.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej