MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Kanał Wodnik Szuwarek - podwodne filmy

<< < (2/43) > >>

Arcymisiek:
Lubie takie ujęcia z podwodnej kamery. Z takich filmów można wyciągnąć sporo wniosków i skorygować to i owo. :thumbup: :)

Wodnik Szuwarek:
Witam. Jestem autorem filmiku. Jezioro Miłoszewskie słynie z karpi (od dwóch lat KarpMax przeniósł tam Srebrny Hak), więc przynęta była selektywna - pod karpie właśnie. Pogoda była wyjątkowo zła (deszcz, wiatr, burza...), ciśnienia skakało i niestety karpi w tym miejscu nie było. W tamten weekend zresztą praktycznie nikt nie połapał. Do zestawu z kamerą i tak mniejsze przynęty stosowaliśmy, bo na pozostałych wędkach były kulasy 20 mm. Na leszcze się nie nastawialiśmy, a jak już to na takie grubo ponad 3 kg (jest ich tam dużo), a nie te co pływały przed kamerą.
Co do worka/siatki PVA to nie kupię więcej takich co się szybko rozpuszczają. My tam nakręciliśmy 12 godzin filmu i się okazało, że nigdy to co w siatce nie lądowało w pobliżu przynęty. To daje do myślenia. Trzeba korektę zrobić i kupować taką co się wolniej rozpuszcza.
Generalnie zakup kamery traktowałem jako taką fanaberię - na zasadzie, że czasem trzeba kupić coś niepotrzebnego. Po kilku wizytach nad wodą widzę, że to kopalnia wiedzy! To, że film dałem na YT i kanał założyłem to też był sponton. :)
To był 1-szy mój film. Wnioski wyciągam i kolejne mam nadzieję będą lepsze.
Co do "bochatera" to faktycznie byka zrobiłem. Błędów raczej nie robię, ale tam się wkradł. Dałem adnotacje, że jest byk. Projekt filmu po wgraniu na kanał usunąłem, więc nie miałem jak korekty zrobić.
Kamera wolno opada, bo dałem najmniejszy ciężarek. Następnym razem dam cięższy i zobaczymy czy coś to zmieni. Kamerę trzeba też z tyłu dociążyć, bo inaczej będzie ustawiona pod kątem około 45 stopni i g***o będzie widać. Jest do niej fajny dodatek (carp kit), ale niedostępny jeszcze w sprzedaży, więc póki co trzeba kombinować.

stas1:
Mimo to gratki za film,oby więcej takich być może i daj Boże nie tylko z karpiami bo takich brakuje :bravo: :thumbup:

beret_89:
Ojej a czemuż to nie widzę tu takich komentarzy jakie to zazwyczaj się pojawiają chociażby w dyskusjach na temat echosond?.. Przecież wszelkie tego typu użądzenia pozwalają na niemal wtykanie przynęty rybom do pyska ;) w ten sposób można wyłowić wszystkie ryby z rzek i jezior :D

kubator:
Bo użytkownicy tego forum nie zajmują dziesiątkowaniem polskiego rybostanu i pozyskiwaniem rybiego mięsa. Większość łowi dla przyjemności, a tego typu filmy pozwalają im lepiej zrozumieć zachowanie ryb

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej