PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

kulki Aller 90 od Massive Baits

(1/12) > >>

Apacz:
Czy ktoś łowił z sukcesami na te kulki? Obecnie łowię karpie na około 12 godzinnych nocnych wypadach na 5-15ha stawach karpiówkami z pva i ciężarkiem. Nęcę spombem. Używam kulki max 18mm. Zainteresowały mnie kulki zrobione w 90% na pellecie aller best. Jednak ich cena (40zł za 1 kg) jest wielokrotnie wyższa od samego pelletu aller best 17mm (8-13 zł). Naszła mnie taka refleksja. Skoro ten pellet zachowuje 12h stabilności w wodzie, to jaki jest sens używać 4 razy droższych kulek z bardzo zbliżonym składem do nęcenia na tak krótkich wypadach? Jakie macie przemyślenia?

motov8:
Szkoda kaski, kup lepiej sk30 i pozamiatasz nad wodą.

Kozi:
Gdy jest dużo drobnicy pellet zniknie w moment, kulki polażą zdecydowanie dłużej bo zapewne są dodatkowo utwardzone. Natomiast cena no cóż...każdy chce zarobić 🤪. W tej cenie idzie już dostać w miarę sensowne kulki na dobrych maczkach rybnych.

mjmaciek:

--- Cytat: Kozi w 13.02.2024, 14:05 ---Gdy jest dużo drobnicy pellet zniknie w moment, kulki polażą zdecydowanie dłużej bo zapewne są dodatkowo utwardzone. Natomiast cena no cóż...każdy chce zarobić 🤪. W tej cenie idzie już dostać w miarę sensowne kulki na dobrych maczkach rybnych.

--- Koniec cytatu ---

Znasz temat tej kuli... znasz ludzi łowiących na te kule ?

Kozi:
Jaki temat mam znać? 🤪 Czy ja gdzieś napisałem, że się na to nie złowi karpia? Ludzie łowią na kulki i po 10 zł/kg i też mają wyniki. Ciężko zrobić kulke która nie będzie łowić ryby 🙂. Wystarczy wybrać łowisko z odpowiednią ilością ryb, zapłacić odpowiednią kwotę 🤪 i praktycznie na wszytko się połowi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej