SPRZĘT i AKCESORIA > Rękodzieło

Elektrostatyk i przeróbki chałupnicze!

<< < (133/137) > >>

boruta:
Musisz kupić zapasową nogę do tego fotela na allegro https://allegro.pl/oferta/noga-do-fotela-m-elektrostatyk-f5r-itp-noga-fotel-10060658832 a potem trzeba znaleźć spawacza który spawa Tigiem aluminium, można spróbować w domu spawarką elektrodową elektrodą otulona https://allegro.pl/oferta/elektrody-do-spawania-aluminium-spawarka-esab-2-5-9906534489 ale też trzeba mieć pojęcie ustawić przed spawaniem zrobić fazy i oszlifować
ps napisz na forum w dziale giełda czy off topic może byś komuś wysłał z forum i ktoś by to ogarnął

Cobi92:
Bardzo fajna półka boczna wykonana przez kolegę Mirka, jeśli ktoś nie zna jego kanału to mocno polecam :)

//www.youtube.com/watch?v=G1zhndJicrI

greg13:
Hej,
Mam pytanie o jakość tych adapterów ADAPTERY AD1, czy warto w nie inwestować? Jakie macie doświadczenia z użytkowania?

warcianin:
Z racji że na ostatnia miejscówkę musiałem dojść 900m a niesienie foteli z elektrostatyka nie jest najprzyjemniejsze na 1 wyprawę na szybko przymocowałem plecak w praktyce zdało to egzamin lecz jednak był trzeba go nieść  wiec na drugą zasiadkę dokanałem większej przeróbki i zrobiłem już taczkę zdaje egzamin lecz musze zrobić jeszcze jedną przeróbkę aby spełniała wszystkie moje kryteria 8)

DuszekPuszczy:
Witam, to i ja się podzielę swoim rozwiązaniem na które wpadłem kilka dni temu. Od jakiegoś czasu eksperymentuję z drukiem 3D. Udało mi się chyba stworzyć praktyczne i funkcjonalne rozwiąznie na jakim mi zależało. Mianowicie zależało mi na zostawieniu oryginalnego stolika przy fotelu, ale brakowało mi również adaptera do doposażenia fotela i powstało coś takiego. "Adapter" bez przeszkód można przesuwać po profilu dostosowując sobie najbardziej ergonomiczne miejsce na niego. Posiada również możliwość swobodnego obrotu, wiec kiedy potrzebujemy miski to obracamy ją w swoja stronę a resztę czasu może spędzić z dala od siedziska. Po złożeniu fotela również nie wstaje znacząco poza obrys siedziska. Doposażyłem się także w cupholder na herbatę.  Pozdrawiam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej