MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Patologia u Lucia

(1/8) > >>

Opos:
Temat może nie jest Wam obcy, ale źle się zaczyna dziać u naszego kolegi po kiju :/ Ostatnie dwie produkcje Lucia mają coraz mniej wspólnego z wędkarstwem, a niesmak, jaki pozostaje po jego produkcjach, będzie ciągnął się jeszcze długo :/ W roli antybohatera wystąpił Dawid, gdzie w kąciku miłosnym daje znać o sobie w swoich bardzo wysublimowanych żartach o kobietach. W najnowszej produkcji sposób wyciągania przez niego ryb woła o pomstę do nieba. Zdawało się, że po wypuszczeniu na rynek swojego produktu kanał się rozwinie i nabierze większego profesjonalizmu (mają się od kogo uczyć FTR ). Niestety chłopacy się uwstecznili :/ Szkoda wielka, bo było śmiesznie i fajnie, ale do czasu. Co Wy na to?

//www.youtube.com/watch?v=8NAppeSq0pk
//www.youtube.com/watch?v=tbxNNLO8Ojo

Kafarszczak:
Zgadza się, właśnie obejrzałem flim na FB . To, co Dawidek robił z rybami przy "wypuszczaniu", to masakra! Podbierak im wysłać!

Opos:
Podbierak mieli :) Niestety gwiazdor musiał dać czadu :/

Luuki:
To jest przykre :thumbdown: Niesmak ogromny!

kucus22:
Mam podobne wrażenia. Kiedyś faktycznie traktowałem jego filmy w kategorii rozrywki, było wesoło i spontanicznie. Treść merytoryczna pozostawiała zawsze wiele do życzenia, jednak na to przymykałem oko, nie starałem się od chłopaków uczyć, od tego jest wiele innych kanałów. Niestety ostatnio coraz częściej pozostaje niesmak po obejrzeniu produkcji Lucia. Łowienie okoni w trakcie tarła, łowienie szczupaków w trakcie okresu ochronnego, przetrzymywanie ryb bez powodu w siatce, zresztą wszystkich łowiących w jednej ???, niesmaczne dyskusje o kobitkach...itp. Jeden, jedyny plus, że ryby wypuszczają i uczą tego młodszych widzów....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej