MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Patologia u Lucia

<< < (2/8) > >>

Kafarszczak:

--- Cytat: Opos w 29.04.2016, 20:45 ---Podbierak mieli :) Niestety gwiazdor musiał dać czadu :/

--- Koniec cytatu ---

Stwierdzili pewnie, że nie muszą go używać. Bo po co.

Luuki:

--- Cytat: kucus22 w 29.04.2016, 20:47 ---Mam podobne wrażenia. Kiedyś faktycznie traktowałem jego filmy w kategorii rozrywki, było wesoło i spontanicznie. Treść merytoryczna pozostawiała zawsze wiele do życzenia, jednak na to przymykałem oko, nie starałem się od chłopaków uczyć, od tego jest wiele innych kanałów. Niestety ostatnio coraz częściej pozostaje niesmak po obejrzeniu produkcji Luka. Łowienie okoni w trakcie tarła, łowienie szczupaków w trakcie okresu ochronnego, przetrzymywanie ryb bez powodu w siatce, zresztą wszystkich łowiących w jednej ???, niesmaczne dyskusje o kobitkach...itp. Jeden, jedyny plus, że ryby wypuszczają i uczą tego młodszych widzów....

--- Koniec cytatu ---

Maciek chyba Lucia;)

aro:
Panowie i Panie, wypowiadając się na temat tego pseudo wędkarza i oglądając jego filmiki, tylko nakręcacie mu reklamę. Ignorujcie jego filmy i nie komentujcie, a za niedługo odechce mu się pajacowania.

sander:
Mi od początku produkcje Lucia nie były po drodze. Chlanie nad wodą i darcie mordy to nie moje klimaty...

kucus22:

--- Cytat: Luuki w 29.04.2016, 20:50 ---
--- Cytat: kucus22 w 29.04.2016, 20:47 ---Mam podobne wrażenia. Kiedyś faktycznie traktowałem jego filmy w kategorii rozrywki, było wesoło i spontanicznie. Treść merytoryczna pozostawiała zawsze wiele do życzenia, jednak na to przymykałem oko, nie starałem się od chłopaków uczyć, od tego jest wiele innych kanałów. Niestety ostatnio coraz częściej pozostaje niesmak po obejrzeniu produkcji Luka. Łowienie okoni w trakcie tarła, łowienie szczupaków w trakcie okresu ochronnego, przetrzymywanie ryb bez powodu w siatce, zresztą wszystkich łowiących w jednej ???, niesmaczne dyskusje o kobitkach...itp. Jeden, jedyny plus, że ryby wypuszczają i uczą tego młodszych widzów....

--- Koniec cytatu ---

Maciek chyba Lucia;)

--- Koniec cytatu ---

Kurczę ale byk, już poprawiam ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej