Autor Wątek: Wiadomości na stronę  (Przeczytany 1119 razy)

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Wiadomości na stronę
« dnia: 08.02.2015, 22:48 »
Ja bym zasugerował żeby w wybranych miejscach forum podział na strony był dłuższy - to znaczy żeby mieściło się nawet 50 wiadomości na stronę
W wiadomościach prywatnych jest chyba tylko 15
Takie przeglądanie jest troszkę uciążliwe gdy trzeba skakać do historii po stronach.
Osobiście dodałem dziś kilka ogłoszeń do giełdy i po kilkunastu wątkach starsze już lądują na innej stronie. Giełda jest młoda ale szybko pojawią się metody "pozycjonowania" na górze przez aktualizację i dodawanie postów.

Generalnie w ecommecre odchodzi się od dzielenia stronami, teraz stosuje się doczytywanie przy przewijaniu myszką.
Być może ta wersja nie ma takich "fajerwerków" ale pewnie można dać więcej wątków/ogłoszeń/wiadomości na jedną stronę.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wiadomości na stronę
« Odpowiedź #1 dnia: 08.02.2015, 23:22 »
Kiedyś tu już chyba z Andrzejem rozmawialiśmy na ten temat (zbliżony).
W tym forum jest to tak rozwiązane, że każdy użytkownik może w swoim profilu zdefinować ile wątków ma przypadać na stronę oraz ile wiadomości.
Możesz wejść do swojego profilu i tam sobie zmienić na 50.



Oczywiście, ja też mogę w ustawieniach generalnych to zmienić i wtedy wszyscy będą mieli domyślnie inną liczbę. Tylko właśnie się zastanawiam czy to robić, skoro każdy ma możliwość dostosowania własnych preferencji.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wiadomości na stronę
« Odpowiedź #2 dnia: 08.02.2015, 23:25 »
O widzisz fajnie to ja tak sobie ustawiam ale mysle ze wybrane miejsca powinny mieć więcej domyslnie. Nie każdemu napiszesz jak to przestawić .

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wiadomości na stronę
« Odpowiedź #3 dnia: 09.02.2015, 00:17 »
O widzisz fajnie to ja tak sobie ustawiam ale mysle ze wybrane miejsca powinny mieć więcej domyslnie. Nie każdemu napiszesz jak to przestawić .
Niestety nie da się tego ustawić dla poszczególnych działów. Można jedynie domyślnie dla wszystkich działów.
Pozdrawiam
Mateusz