Autor Wątek: Wędkarstwo morskie  (Przeczytany 1249 razy)

Offline hiphop131

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Oby ryby brały i zdrowie było, żeby na nie iść!
  • Ulubione metody: method feeder
Wędkarstwo morskie
« dnia: 10.05.2015, 20:42 »
A może warto by było dodać kategorię "wędkarstwo morskie". Może jakaś mała dyskusja tam by się odbywała, chyba że chcecie pozostawić portal "słodkowodnym". ;) Może ktoś by się znalazł co lubi łowić nad morzem. To jest tylko moja opinia bo sam łowię często nad morzem z plaży. 
Pozdrawiam
Michał

elvis77

  • Gość
Odp: Wędkarstwo morskie
« Odpowiedź #1 dnia: 10.05.2015, 21:23 »
A może warto by było dodać kategorię "wędkarstwo morskie". Może jakaś mała dyskusja tam by się odbywała, chyba że chcecie pozostawić portal "słodkowodnym". ;) Może ktoś by się znalazł co lubi łowić nad morzem. To jest tylko moja opinia bo sam łowię często nad morzem z plaży.
:thumbup:
Myślę,że nie będzie problemu i Mateo założy taki wątek.Ja swego czasu,żeby odpocząć od plażingu uciekałem popróbować surfcastingu(bez efektów).

Offline hiphop131

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Oby ryby brały i zdrowie było, żeby na nie iść!
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wędkarstwo morskie
« Odpowiedź #2 dnia: 10.05.2015, 21:50 »
A może warto by było dodać kategorię "wędkarstwo morskie". Może jakaś mała dyskusja tam by się odbywała, chyba że chcecie pozostawić portal "słodkowodnym". ;) Może ktoś by się znalazł co lubi łowić nad morzem. To jest tylko moja opinia bo sam łowię często nad morzem z plaży.
:thumbup:
Myślę,że nie będzie problemu i Mateo założy taki wątek.Ja swego czasu,żeby odpocząć od plażingu uciekałem popróbować surfcastingu(bez efektów).
Trzeba próbować. Tak jak ze wszystkim.
Pozdrawiam
Michał

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wędkarstwo morskie
« Odpowiedź #3 dnia: 11.05.2015, 01:42 »
OK. Teraz siedzę w innym temacie, ale dodałem tę propozycję do swoich notatek ;)
Pozdrawiam
Mateusz