Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Giełda / Odp: Kupię picker Garbolino Altima 9ft
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bartosz dnia Dzisiaj o 18:21 »
Uszanowanko. Jak w tytule, nabędę ów picker, gdyby był w fabrycznym paku byłoby świetnie. Pozdrawiam Bartosz.

Szukam dalej, może ktoś posiada w/w kij? pozdrawiam
2
Sprzęt / Odp: Shimano nasci do średnio-cieżkiego spinningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez katystopej dnia Dzisiaj o 18:20 »
Nowe Nasci to zupełnie inny kręcioł niż poprzednie, przekładnia na mimośrodzie, tak jak w Aero czy Miravelu. Kupiłem niedawno właśnie te Nasci 3000 do spina 32g, wahadła 25g nie robią na nim wrażenia.
3
Sposób na... / Odp: Sposób na brzanę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 17:55 »
4
Sprzęt / Odp: Shimano nasci do średnio-cieżkiego spinningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Enzo dnia Dzisiaj o 17:48 »
Mam Nasci i to z tym gorszym większym przełozeniem, koszyki 20-30 g kilka sezonów z tym że w sezonie około 15-20 zawodów. Wszystko ok
Mam również wspomnianego Penna 260 ale jego uzywam na komercji czyli kilka razy w roku, ma mocniejszy hamulec ale moim zdaniem nie jest tak płynny jak Shimano .
5
Grunt / Odp: Chod Rig
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adrian dnia Dzisiaj o 17:20 »
Hej.
Odgrzebie trochę temat.
Stosuje ktoś regularnie Chod Riga ? Ciekaw jest efektów oraz podatności zestawu na spinki ryb ( chodzi mi głównie o zsuwanie się klipsa w kierunku ciężarka ).
Chcę spróbować tego systemiku Nasha , dokładnie Nash Naked Gripping Chod Kit, tylko że on jest montowany bezpośrednio na żyłce, bez użycia leadera, zastanawiam się jak to się sprawdzi, może ktoś używał ?
Zakładam oczywiście że nie będę napinał specjalnie zestawu, łowienie na "luźną" żyłkę.
Leader możesz sobie zrobić z fluorocarbonu lub grubej mono. Dlaczego "oczywiście" zakładasz, że nie będziesz napinał zestawu?
7
Giełda / Odp: (S) Smary Shimano, oliwka Daiwa, rękawiczki Gamakatsu, woby na sztuki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yakuza dnia Dzisiaj o 16:03 »
Smary sprzedane, reszta aktualna

Sent from my ASUS_I006D using Tapatalk

8
Hyde Park / Odp: AI - Sztuczna inteligencja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carl23 dnia Dzisiaj o 15:33 »
https://twitter.com/MFA_Ukraine/status/1785558101908742526

Ta osoba jest cyfrowa. Wiadomości stworzone przez AI.

Koniec jest bliski.

Syf informacyjny jaki krąży po sieci jest tak wielki, że już bańka napompowana do granic, zatem może to i dobrze, szybciej rozejdzie się fama, że twarz, którą widzisz w necie i to co ona do Ciebie mówi może nie być prawdziwa i nie należy temu ufać. Teraz część społeczeństwa łyka serwowane im przekazy jak pelikany ryby.
9
Spławik / Odp: Mój pellet waggler
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 15:33 »
Strony: [1] 2 3 ... 10