Autor Wątek: Boks zawodowy i amatorski  (Przeczytany 35336 razy)

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #180 dnia: 29.02.2020, 10:05 »
Cherry Picking kolego
Do trzeciej walki prawdopodobnie dojdzie, chyba że ją wykupią, bo jest też o tym klauzula o której mówił wczoraj Frank Warren.
Do walki Fury vs Joshua dojdzie, obstawiał bym że druga połowa 2021, obstawiam że na Bliskim Wschodzie (Sorry ale nie chce mi się argumentować mojej wypowiedzi).
Jeśli chodzi o pieniądze to chyba nie Joshua mosi się martwić o wypłaty, on bije resztę o głowę - dziwię się że piszesz takie rzeczy.
I jeśli ktoś pluje sobie w brodę że nie wziął walki to jest to kaznodzieja z Alabamy, 120 baniek za walkę z Breazyleam i dwie walki z AJ-em. Jak przegra 'po raz trzeci' z Fury-m to nikt mu nawet miliona nie da za obijanie zawodników typu Woschington, Douapas czy Szpilka. Wilder ostatnimi walkami wszedł na poziom z którego nie ma odwrotu na poziomie którym uważał się za króla. Stał się ofiarą promocji swoich menadżerów.


Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #181 dnia: 29.02.2020, 10:08 »
Wiesz co to jest mandatory challenger? Jeśli tak to powiąż to ze swoją wypowiedzią.

Jak dojdzie do walki Fury vs Joshua to będzie to podział 50/50

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #182 dnia: 29.02.2020, 10:24 »


Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #183 dnia: 29.02.2020, 10:40 »
Pierwsza przemowa Wilder-a do swoich fanów


Dla porównania dam tą od AJ-a




Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #184 dnia: 29.02.2020, 11:15 »
Dobre ,powiem tak to Joshua wciąż karty rozdaje, on zarabia najwięcej jest najmłodszy i gwarantuje mega zyski, Fury z nim zawalczy o największe pieniądze na stole i prymat wagi ciężkiej ,Wilder bez pasa może se pomarzyć o czymkolwiek, a jak wyjdzie po kolejny wpierdol od Furego, to koniec kariery jego będzie :beer:

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #185 dnia: 29.02.2020, 12:32 »
Moim zdaniem to jednak Fury rozdaje karty nawet jeżeli generuje mniejsze zyski niż AJ. Nie bez powodu to Hearn namawia teraz na walkę Fury - Joshua, jeszcze dobrze nie zeszli z ringu. AJ pomimo, że zarabia MUSI wyjść do Furego w innym wypadku zostaną mu podstarzali zawodnicy past prime typu Pulev.

skowron.krystian ja się zgadzam z większością co teraz napisałeś. Andre Ward ma rację - Wilder nie powinien brać natychmiastowego rewanżu bo w przypadku przegranej on będzie w kompletnej dupie. A przegra czego skutkiem będzie brak milionowych wypłat. I masz rację - do walki Fury - AJ dojdzie - bo to jest biznes. I tak - masz rację - najprawdopodobniej w Arabii Saudyjskiej. Tu nie ma co argumentować.

Natomiast nie zgadzam się z opinią, że to Fury bardziej potrzebuje takiej walki. On już swoje udowodnił. Bo wbrew temu co usiłujesz z braku obiektywizmu na siłę udowodnić Wilder to nie ogórek tylko nadal ścisła czołówka HW. Tak samo nie uważam, że Wilder popełnił błąd nie zgadzając się na brak równego podziału w potencjalnej walce z AJ.

Przed rewanżową walką Fury - Wilder głosy ekspertów rozkładały się mniej więcej 50/50. Może nawet ze wskazaniem na Wildera gdyż większość uważała, że Fury nie będzie w stanie być skupionym przez 12 rund i w końcu wyłapie mocny cios. Wielu nawet twierdziło, że Wilder to jeśli nie najmocniej to jeden z najmocniej bijących HW w historii (co nie jest takie niedorzeczne) porównując do super puncherów typu Tyson i udowadniając że jednak nokauty Mike'a były skutkiem kombinacji ciosów a Wilder nokautuje 2 metrowych chłopów pojedynczymi cepami.

... teraz nagle pojawiają się głosy kibiców, że Wilder to nic szczególnego.

Tylko, że mało ludzi rozumie fakt, że walka potoczyła się w taki a nie inny sposób nie dlatego, że Wilder jest taki słaby, tylko dlatego, że Fury to geniusz pokroju najwybitniejszych bokserów w historii.



Jeszcze mi przyszła do głowy taka myśl. Joshua gdy został nim pozamiatany ring przez przesympatycznego grubaska, jakoś przez nikogo tutaj nie był wyśmiewany. W rewanżu co prawda wygrał w bezpieczny dla siebie sposób panicznie unikając walki i jakiegokolwiek ryzyka. Nie uważam tego za osiągnięcie dużego kalibru i też gdyby przegrał z Ruizem rewanż jego kariera była by skończona  - balon by pękł. No ale wygrał, bez fajerwerków, w nudnym stylu, unikając walki z gościem który bardziej przypomina ludka mischellin niż boksera.

Wilder przegrał z #1 wagi cięzkiej, wybitnym technikiem i niesamowicie inteligentnym pięściarzem i jedzie się po nim, że to łajza. Trochę obiektywizmu panowie.


Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #186 dnia: 29.02.2020, 13:42 »
Całkowita racja kolego Mimi :bravo: napisałeś to bardzo mądrze,Wilder przegrał z gościem który jest naprawdę dobry,trzeba to przyznać, nie lubię Furego ale muszę mu to przyznać, pokazał mistrzowską klasę,a Joshua ;D z kim został stłamszony? Nie oszukujemy się, Ruiz to jednak nie jest top wagi ciężkiej, moim zdaniem stary Ortiz jest wyżej jeżeli chodzi o umiejętności.A gdyby AJ podjoł z nim wymiany w rewanżu to nie jest powiedziane że by nie skończył jak w pierwszej walce, takie moje zdanie,Fury jak mu się będzie chciało i dojdzie do walki to moim zdaniem zje steryda
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #187 dnia: 29.02.2020, 13:58 »
Masz prawo do własnej opinii
I nie będę tracił czasu na argumentowanie dla Ciebie mojej opinii gdzie ty możesz później powycinać z kontekstu moje zdania i coś z nich pozlepiać. To co pisze to moja opinia która sama się obroni.
Pisałem o tym co mi powiedzieli amerykanie o swoim mistrzu, potwierdzenie tych słów możesz znaleźć na ważeniu przed pojedynkiem (obejrzyj pierwsze trzy i pół minuty)

Nie rozumiem dlaczego tak się czepiłeś tego Puleva - pytałem czy wiesz co to obowiązkowa obrona, wiem że wiesz tak że po co to za każdym razem wyciągasz.

Różnica między Wilderem 'snaiperem' a AJ-jem jest taka że ten drugi potrafi się bić (mimo niepewnej szczęki) a jak ostatnio udowodnił potrafi też boksować. A co potrafi kaznodzieja z Alabamy? ...

To ja proszę o trochę obiektywizmu.
A w sumie to nie ma o czym mówić.



Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #188 dnia: 29.02.2020, 14:13 »
Fury rozdaje karty dobre i ciekawe ,powiem więcej w walce z AJ według mnie foworytem z  Furym  ,a Wilder to leszcz obijał bumów robiąc rekord, poparcie ze strony Sulejmaniego pomagało mu w tym procederze ,ale Fury skończył go jak dziecko ,on nie ma nóg ani techniki tylko cios a to za mało Tyson w primie zabił by go w ringu :P,dlaczego Alabama unikał jak ognia Dyliana White i A.Povietkina bo wiedział co będzie za duże ryzyko ,miał szansę zarobić z AJ ,a tak dostał baty i o wypłacie konkretnej może już pomarzyć i dobrze pajac gadający o śmierci w ringu :facepalm:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #189 dnia: 29.02.2020, 14:17 »
Tak na marginesie Mimi, to Hearn trzyma teraz wagę ciężką za jaja :beer:,Joshua za rewanż z A.ruizem ponad 80mln zarobił haha Fury i Wilder na razie są daleko z tyłu ,aczkolwiek walka między Cyganem  a AJ będzie opiewana na rekord finansowy ,szejkowie się o to postarają :thumbup:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #190 dnia: 29.02.2020, 14:20 »
A co do ekspertów pamiętam ostatnią walkę Pac Mana z K.Thurmanem jak to go miał na emeryturę wysłać ,obić i w ogóle ,a tu wpierdziel aż miło, Pac Man go zajechał i rozbił przy okazji na dechy co najmniej dwa razy posyłając i ekspertom szczeny opadły :P

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #191 dnia: 29.02.2020, 14:20 »
A propos zarobków


Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #192 dnia: 29.02.2020, 14:22 »
Krystian wiesz tak samo jak ja ,kto generuje najlepszą kasę w ciężkiej ,ale walka o cztery pasy i pas magazynu the Ring przyniesie kosmiczne dochody :money:

Offline Mimi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 76
  • Lets go fishing!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #193 dnia: 29.02.2020, 15:48 »
Ruiz to jednak nie jest top wagi ciężkiej, moim zdaniem stary Ortiz jest wyżej jeżeli chodzi o umiejętnośc

Nie tylko Twoim zdaniem :) Myślę że jest to zdanie większości obserwatorów boksu, pod warunkiem, że ktoś nie jest fanboyem AJ'a będąc tym samym zawziętym hejterem Wildera co ma miejsce w tym wątku.

Masz prawo do własnej opinii
I nie będę tracił czasu na argumentowanie dla Ciebie mojej opinii gdzie ty możesz później powycinać z kontekstu moje zdania i coś z nich pozlepiać. To co pisze to moja opinia która sama się obroni.

Proszę pokaż mi jeden fragment gdzie powycinałem Twoje zdanie z kontekstu. Pisałeś brednie typu że Usyk miałby przewagę nad Wilderem bo na olimpiadzie zdobył złoto a Wilder brąz ileś tam lat temu i wiele innych głupstw typu przywołanie niepokonanego nołnejma którego pokonał wielki AJ i wiele więcej kwiatków. Na  większość moich kontrargumentów nie odpowiedziałeś wiec gdzie te wyrwane zdania z kontekstu?

Pisałem o tym co mi powiedzieli amerykanie o swoim mistrzu, potwierdzenie tych słów możesz znaleźć na ważeniu przed pojedynkiem (obejrzyj pierwsze trzy i pół minuty)

Sam sobie przeczysz. Mówisz o amerykanach "hodujących" swojego mistrza którego przepchali do walki o pas budując rekord na bumach, amerykanach dla których Wilder ma być odrodzeniem dominacji amerykańskiej w HW i wrzucasz film gdzie na ważeniu przed własną publicznością Wilder jest witany gwizdami a Anglik, Fury owacjami :D Czegoś tu nie rozumiem. Zresztą pisałem o tym wcześniej, jakie jest zainteresowanie amerykanów HW w poprzednich postach. To jest naprawdę proste i amerykanie nie mają złudzeń - ich dominacja w HW się skończyła. Sale bokserskie straszą pustkami, młodych talentów jest jak na lekarstwo, murzyni trenują futbol amerykański lub koszykówkę. W dodatku ostatnie lata to eksplozja popularności MMA.

Nie rozumię dlaczego tak się czepiłeś tego Puleva - pytałem czy wiesz co to obowiązkowa obrona, wiem że wiesz tak że po co to za każdym razem wyciągasz.

Tak wiem czym jest obowiązkowa obrona. Z tym że mało który zawodnik przywiązuje do nich wagę. Dzisiaj w boksie często jest tak że albo podejmujesz wyzwania albo bronisz pasów z takimi wyboksowanymi weteranami jak Pulev.

To ja proszę o trochę obiektywizmu.
A w sumie to nie ma o czym mówić.


No może nie ma, bo cięzko skomentować Twoje porównania Usyka do Holyfielda,Wildera do Tysona czy stwierdzenia typu "Wilder to leszcz"

dlaczego Alabama unikał jak ognia Dyliana White i A.Povietkina bo wiedział co będzie za duże ryzyko

To jest bzdura o czym pisałem wcześniej. Gośc unikał Whita i Povietkina walcząc z Ortizem i Stivernem?

Krystian wiesz tak samo jak ja ,kto generuje najlepszą kasę w ciężkiej

Ale tu nie ma żadnego odkrycia Ameryki, ja się zgadzam że to AJ generuje największe dochody bo jak już pisałem to produkt medialny pokroju Kliczki tylko w gorszym wydaniu. Ja tylko nie mogę zrozumieć jak ktoś kto choć trochę śledzi boks może pisać takie bzdury typu, że Wilder to leszcz i pas dostał za darmo .

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Boks zawodowy i amatorski
« Odpowiedź #194 dnia: 29.02.2020, 22:40 »
Nie wiem jak długo interesujesz się boksem kolego ,ale jak twierdzisz że Wilder to super bokser, to ja cię przepraszam,Stivern to kompletny bum ,jego nasz Kownacki robi do 0 i nokautuje ,a to na nim Alabama pas zdobył, popatrz proszę cię z kim walczył Wilder wciągu kariery, jakich przeciętniaków pokonał budując swój rekord to wtedy porozmawiamy poważnie, bez urazy oczywiście, Aj do tej pory ma dużo lepsze nazwiska a stoczył połowę walk mniej co Wilder,ten gość nie jest żadnym bokserem topu to leszcz napompowany i balon pękł w końcu ,nie wiem skąd ta fascynacja oprócz ciosu nie ma pojęcia o boksie gdzie technika, a przede wszystkim praca nóg, litości :facepalm:,dam ci przykład naszego asa z podwórka P.Kołodziej obijanie ogórków bicie statystyk,a potem pierwsza walka poważna o tytuł i wpierdol życia, kariera skończona :bravo: