SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Kupiliśmy

<< < (2/4479) > >>

Luk:
Ktoś miał fajny pomysł - bo smak jest uniwersalny - i na wody stojące i na rzeki, kolor zaś rażący - co jest dobre jak się robi zimniej. Zobaczymy jak się sprawdzą. Szkoda, że jeden rozmiar - ale zawsze można montowac po dwa na włosie.

prabek82:
A ile płaciłeś za dendrobenę? Tak z ciekawości pytam.

Luk:
Tu jest więcej o niej... ;)

http://splawikigrunt.pl/przynety-i-zanety-szczegoly-176.html

14 funtów za kilogram, plus wiaderko z podkładem i pokarmem 9 funtów...

prabek82:
U mnie też po tyle samo, a powiem Ci że kuzyn zbił mi skrzynię ze starych płyt dokupiłem trochę kompostu i teraz hoduje swoje robaki. Kiedyś używałem tych ze sklepu ale płacić £2 za 15 robaków a od farmera jest koło 350 za £14.

Luk:
Dokładnie. A dużą masz hodowlę? Jak 'szkrzynka z płyt' to wyczuwam coś konkretnego... ;)

Ja teraz moge dokupywać sobie konkretne ilości - nie mam niestety miejsca i czasu  aby zająć się hodowlą. Gdyby domy w UK miały piwnice... Ech! Niestety szopa w ogródku nagrzewa się zbyt mocno i dendrobena tego nie znosi dobrze. Co prawda mam pudełko do kwiatów - ale teraz muszę mieć większe ilości robaków - bo muszę 'ugryżć' temat leszcza na rzekach - głównie na Tamizie - i bez 100-200 robaków na sesję nie ma co mówić o sukcesie. A marzy mi się jeszcze brzana i okoń, który dorasta na Tamce do monstrualnych rozmiarów... ;)
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej