SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Zakup auta na ryby

<< < (146/146)

Darek_Darek1968:
W x-trail przez te zegary na środku, to z początku miałem wrażenie że jestem pasażerem, a nie kierowcą 🤣

Dziata:
Popatrz Honda HRV 1,6 2005r

Astral:

--- Cytat: Michał N. w 15.01.2021, 14:44 ---Rexton to ciekawa propozycja,którą zaraz po Sportage też biorę pod uwagę. Można zapytać ile kosztuje w miarę egzemplarz do jazdy i pakiet startowy ? Jak awaryjność ?

--- Koniec cytatu ---
Sorento i sportage tez bralem pod uwage. Tu i rexie jest problem łuszczacych się baków i pomp paliwa czego rezultatem sa zacierajace sie wtryski przy wiekszych przebiegach. Musialem regenerowac na wlasne zyczenia zachcialo mi sie czysci i zawiesily sie, a tak to jeszcze nic nie robiłem przez 0.5 roku. Za 2005 240tys przebiegu dalem 11.5tys, blacha bardzo zdrowa i podwozie tez, nie bity. Czarny calkiem fajnie wyglada, dwubarwne albo z chromami mi sie nie podobaja. Minusy to dosyc slabo dmuchajaca klima, brzydkie alusy, problemy z dostepnoscia niektorych czesci. Jak brac to tylko z mechanicznie rozlaczanymi napedami. Jest ich dosyc malo i ciezko o bardzo dobry stan. Ale za 10+ tys mozna juz znalezc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej