NAD WODĄ > Nasze wyniki nad wodą

Wyniki nad wodą 2020

(1/483) > >>

Badzar:
W tym roku przypada mi zaszczytna funkcja otwierania najciekawszego wątku w roku.

Wybrałem się dzisiaj nad kanał Żerański przestestować swój nowy zakup od naszego forumowego kolegi Cuzo F3 + podnóżek. W 4 godzinnej sesji w podbieraku wylądowało lekko ponad 40 rybek. Dominującym gatunkiem była płoć, w przedziale 20-25cm. Pomiędzy płociami trafiały się pojedyńcze leszcze 30-40cm. Rybki dobrze reagowały na zasadę mało, a często. Przez większość sesji nie byłem w stanie łowić na dwie wędki. Ogólnie bardzo udane rozpoczęcie sezonu.

Mosteque:
Super połowione :bravo:

Taka ciekawostka. Na Kanale Żerańskim łowiłem raz w życiu, jakoś ze 20 lat temu. Doskonale pamiętam, jak on wygląda. Wyobraźcie sobie, że gdy zobaczyłem zdjęcie powyżej, poczułem jego zapach.
Tzn. od razu przypomniał mi się zapach, który czułem, siedząc tam te 20 lat temu :o

Fisha:

--- Cytat: Badzar w 01.01.2020, 15:13 ---W tym roku przypada mi zaszczytna funkcja otwierania najciekawszego wątku w roku.

Wybrałem się dzisiaj nad kanał Żerański przestestować swój nowy zakup od naszego forumowego kolegi Cuzo F3 + podnóżek. W 4 godzinnej sesji w podbieraku wylądowało lekko ponad 40 rybek. Dominującym gatunkiem była płoć, w przedziale 20-25cm. Pomiędzy płociami trafiały się pojedyńcze leszcze 30-40cm. Rybki dobrze reagowały na zasadę mało, a często. Przez większość sesji nie byłem w stanie łowić na dwie wędki. Ogólnie bardzo udane rozpoczęcie sezonu.

--- Koniec cytatu ---
Kolego co to za wózek jest w tle? Matrix?

Badzar:
Korum twin-wheeled trolley.

Shreku82:
Piękne rozpoczęcie sezonu

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej