SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje sklepów

Feedersklep.pl

(1/23) > >>

Azymut:
Witajcie :)

Krótka recenzja sklepu feedersklep.pl :beer:

Kupiłem ostatnio u nich te oto podpórki węgierskiej firmy Haldorado...

https://feedersklep.pl/produkt/podporka-haldorado-safe-feeder-blue/

... towar przyszedł szybko, wcześniej krótki kontakt telefoniczny + SMS... Odpowiedź natychmiastowa, obsługa dosyć elastyczna bo chodź sklep nie ma punktu stacjonarnego to odbiór osobisty był kwestia dogadania się i ze strony sklepu nie było najmniejszych problemów. Ostatecznie wybrałem wysyłkę do domu, paczka przyszła expresowo, dobrze zapakowana, plus bardzo miły i niespodziewany gratis w postaci białej czapki typu "dżokejka" z logo sklepu. Wykonana z fajnego materiału, kolor bardzo pożądany latem w pełnym słońcu, z regulacją szerokości. :thumbup:

Co do reszty to strona przejrzysta, towaru trochę jest, może nie zatrzęsienie ale jak to się mówi nie odrazu Rzym zbudowano.

Trzymam kciuki za sklep by przetrwał ten trudny czas wirusa, i za sukcesy w przyszłości. Na pewno w przyszłości z chęcią skorzystam jeszcze z ich usług.

Póki co 10/10, jest bardzo dobrze.


Słówko na koniec może o samej podpórce z Haldorado, bo towar naprawdę świetnie wykonany, w połączeniu z dolnikiem Guru plus nóżkami z Prologica będzie stanowić swietna ochronę dla wędki na wypadek ostrych brań.

Pozdrawiam

Shreku82:
Ja dzisiaj zrobiłem zakupy po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z obsługą sklepu i uzyskaniu informacji których potrzebowałem. Przesyłka już jutro po zjeździe z trasy ma na mnie czekać na bazie 😀
Rzetelnie i szybko 👍

Tomba:
Jak dla mnie to słabo wróżę temu sklepowi. Asortyment bardzo słaby, ceny niekonkurencyjne. W Drapieżniku to samo w tej samej cenie lub taniej. Brak też asortymentu niedostępnego w innych sklepach, jak wspomniane podpórki z Haldorado. I wreszcie brak możliwości wysyłki do paczkomatu Inpost.
Myślę, że pomimo promocji tego sklepu na filmach Dawida szybko się skończy. Nawet jeśli obsługa klienta jest tam bardzo dobra to pod innymi względami jest niekonkurencyjny.

Rebrith:
No jak ktoś ma wyższe ceny nawet od Drapieżnika to już coś nie halo... ;)

kryszard:

--- Cytat: Tomba w 23.07.2020, 20:20 ---I wreszcie brak możliwości wysyłki do paczkomatu Inpost.

--- Koniec cytatu ---
Z tego co mi wiadomo to jest taka możliwość.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej