NAD WODĄ > Zawody i imprezy

Poland Master Feeder Cup

(1/3) > >>

Enzo:


Trener Kadry Polski PZW , Zaprasza w dniu 04.10.2020r.,  na jedyne i niepowtarzalne  w Polsce zawody wędkarskie gdzie każdy uczestnik może bezpośrednio zmierzyć się z zawodnikami Kadry Polski. Miejsce rywalizacji to znane z rekordu Polski w  ilości złowionych ryb podczas jednej 4 godzinej tury zawodów ( ponad 68 kg  )w 2018r., rzeka Odra w miejscowości Kędzierzyń- Koźle Rogi. Łowimy metodą klasycznego Feedera zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW oraz z zachowaniem zaleceń rządowych, Ministerstwa Zdrowia i Sanepidu dotyczących Covid-19.
   
Harmonogram Zawodów Poland Master Feeder Cup 2020

06:30 -07:15 zbiórka ,potwierdzenie uczestnictwa zawodników
07:15 - Losowanie stanowisk
08:50 – I sygnał ; nęcenie wstępne
09:00 – II sygnał ; rozpoczęcie wędkowania
13:55 – III sygnał ; 5 minut do końca wędkowania
14:00 – IV sygnał ; zakończenie wędkowania
14:00 – 14:30 Ważenie ryb
14:30 – 15:00 Posiłek
15:00 – Wręczenie nagród, Uroczyste Zakończenie Zawodów

Zapraszam i mam nadzieję że Koledzy z forum skorzystają z tej Okazji a w szczególności miło będzie gościć zawodników Feeder Fans :thumbup:

Marcin Cichosz:

--- Cytat: Enzo w 18.09.2020, 23:12 ---

Zapraszam i mam nadzieję że Koledzy z forum skorzystają z tej Okazji a w szczególności miło będzie gościć zawodników Feeder Fans :thumbup:

--- Koniec cytatu ---

To ciekawe.... :) Nie wiem dlaczego akurat nas, ale my już w tym terminie mamy zawody.

Azymut:
Z czego wynika tak drogie wpisowe? Jakie są nagrody za poszczególne miejsca?

Enzo:
DLaczego Was ? Taki ukłon w Waszą stronę a widzę że próbujecie powalczyć w klasyku. :)

Enzo:
Azymut rozumie że chcesz się zapisać :) wartość głównej nagrody przekroczy 3 tys zł ( kosz wędkarski ) , opłaty za wynajecie wody za każdego zawodnika, catering, opłaty za sędziów, zacny puchar o wartości ok 900 zł. W sumie masz racje informacją o głównej nagrodzie powinna przyciągnąć " łowców "nagród :D :P
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej