SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Oszustwa Olx, Allegro, Facebook

<< < (12/14) > >>

Alek:

--- Cytat: Simpson w 09.02.2021, 14:03 ---Tu ewidentnie mamy do czynienia z numerem dłuższym, niż polski. Także wał jak nic.

--- Koniec cytatu ---
Oczywiste, że próba oszustwa. Numer  rosyjski , należący do spółki zarejestrowanej w Republice Palau. To tak na szybko. :)
Nie polecam dzwonić. ;D

Shreku82:
Pany i Panewki, uważajcie na próby wyłudzeń na OLX!

Dzisiaj wystawiłem fotel do sprzedaży, a w przeciągu 5 min zgłosiło się 2 delikwentów z dziwnymi propozycjami

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Medunamun:
Od jakiegoś czasu kompletnie zaniechałem jakichkolwiek transakcji przez olx, właśnie ze względu masę tych wszystkich oszustw. Jeśli już jakiś sprzęt spieniężam to albo osobiście albo przez nasze Forum O:)

Enzo:
Ostatnio znajomy likwidował piec węglowy i wystawił na sprzedaz ekogroszek w workach 400 kg, dostał sms zeby wysłac paczkomatem :D oraz inne dziwne smsy. Wystawcie cokolwiek na olx zaraz dostaniecie dziwne smsy , próby oszustwa.

Mosteque:
Wystawiając na OLX, nie podaję telefonu i od razu piszę, że proszę o kontakt wyłącznie przez formularz. W tym momencie odpada 99% wszystkich prób oszustwa. Niestety, tracimy też potencjalnych zainteresowanych, którzy nie mają konta na OLX i tylko portal luźno przeglądają.

Ale po wstawieniu ogłoszenia z telefonem, zostałem zalany taką lawiną oszustw, że się przeraziłem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej