SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Podwyżki cen artykułów wędkarskich

<< < (3/4) > >>

Bombay:

--- Cytat: Luk w 19.03.2021, 03:57 ---
--- Cytat: pitry1987 w 18.03.2021, 20:56 ---
Brexit mocno w nich uderzy tak sądzę, staną sie drożsi od konkurencji w UK, jak i w Europie.

--- Koniec cytatu ---
co zrobić :) mnie odstraszają zanęty Sonubaits, ceny ich są absurdalnie za wysokie. Może i mają jakość swoją z mączek rybnych, które pozyskano z naturalnego środowiska. Jednak w swojej prawie 9 letniej karierze wyczynowca mam wrażenie, że przy pewnym poziomie cen różnice w jakości się zamazują (świadczy o tym dominacja GPRIX drużyny Trapera).
Fakt, stawy hodowlane omijam szerokim łukiem i nie mam żadnego doświadczenia ale z tego co zaobserwowałem to niekoniecznie tak drogi produkt zrobi różnicę na łowisku. A 50zł za zanętę to jakieś nieporozumienie.

Brytolom, można życzyć powodzenia i zaśpiewać. Jedynie CCmoora będzie szkoda :/
//www.youtube.com/watch?v=4L_yCwFD6Jo
--- Koniec cytatu ---

Syborg:

--- Cytat: Luk w 19.03.2021, 03:57 ---Musze Was zmartwić lekko, bo w UK Sonubaits MMM skoczył do góry, i ci co mają nowy stok tak sądzę, mają już ją po 8 funtów.

--- Koniec cytatu ---

Ale mnie zmartwiłeś :)

Luk:
Jacek, jak będzie naprawdę źle, to zadzwoń pod ten numer, pomagają tym, co chcą popełnić samobójstwo: 54849493

 ;D ;D ;D

Syborg:
Fundacja pomagająca popełnić samobójstwo? Kapitalna rzecz!

Semit:
Gadacie że jakieś mmm podrożało a ja się zmartwiłem że 10 groszy drożej zapłaciłem za kg grochu i kukurydzy. Czyli za 100 kg ziarna przepłaciłem 10 zł w stosunku do poprzedniego sezonu. :'(  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej