TECHNIKI WĘDKARSKIE > Spinning

ROBINSON RIVER MASTER czy DAM Microflex ?

(1/2) > >>

Henioo12345:
Witam, łowił ktoś tymi wędkami?. Interesuje mnie łowienie na gumy max 10cm i główki od 5g do 10g albo 12g i wahadłówki czasami (łowie na jeziorach). Wędka spinningowa DAM Microflex 270cm 3-15g czy ROBINSON RIVER MASTER LIGHT SPIN - 2.73 M 3-15 G. Którą wędkę wy byście wybrali? ROBINSON ma smuklejszy blank co mi się nawet podoba ale Microflexem łowi dużo ludzi i ją często polecają.

piotr82:
zapomnij o takich przynętach guma waży swoje plus glówka/czeburaszka  i opór przynęty zrobi swoje ... zero przyjemności z wędkowania

Snupson:

--- Cytat: Henioo12345 w 29.03.2021, 03:21 ---Witam, łowił ktoś tymi wędkami?. Interesuje mnie łowienie na gumy max 10cm i główki od 5g do 10g albo 12g i wahadłówki czasami (łowie na jeziorach). Wędka spinningowa DAM Microflex 270cm 3-15g czy ROBINSON RIVER MASTER LIGHT SPIN - 2.73 M 3-15 G. Którą wędkę wy byście wybrali? ROBINSON ma smuklejszy blank co mi się nawet podoba ale Microflexem łowi dużo ludzi i ją często polecają.

--- Koniec cytatu ---

Mam microflexa 2-10g i szczerze bardzo go polecam. Miałem wcześniej okoniowego westina i dam Perch special. Nie umywają się moim zdaniem do microflexa.

Majcher:
Mam microflexa do 7g 230cm. Jestem bardzo zadowolony z tego kija,dobra cena za dobry kij. Szczerze polecam

Mikon:
Ale kij za delikatny do główki 12g + guma 10cm.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej