SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Gdzie kupić feedery Zemex?

<< < (2/26) > >>

Mikon:
Z tego co pamiętam, to kolega Wiecho łowi Zemexami na Wiśle. Może coś podpowie gdzie i jak kupić.

pit1984:
Feedery podobno świetne ale co z serwisem i szczytówkmi zapasowymi w pl skoro obecnie nie ma w Polsce nawet sklepu który nimi handluje.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Wiecho:
Zgadza, się. Feedery koreańskiej firmy Zemex są świetne.  Od 2 sezonów używam rzecznych Rampage 3,9/150g i 4,2/180g.  Pierwszy z nich został sprowadzony z Ukrainy a drugi kupiony 2 lata temu w sklepie Gozdawa.  Używam ich do klasyka z koszykami 60-120g, ale radzą sobie także z lżejszymi koszykami.  Wędki smukłe, akcja progresywna,  nie gubią ryb , pokazują nawet brania uklejki.  Lubię łowić z dolnikiem na kolanach. Nie muszę patrzeć na szczytówkę bo "telegrafują" każde branie.  Wiem, to może brzmi jak reklama ale mnie oba te kijki po prostu "pasują".  Chyba wolę model 3,9m.
Dodam jeszcze, że Zemex produkuje kilka linii feederów od tanich do topowych. Ja wybrałem Rampage , to była wtedy średnio-wysoka półka. Innych wyrobów tej firmy nie miałem w rękach.
Gozdawa nie prowadzi już Zemexów.  Kiedy je sprzedawali mało kto słyszał o tej firmie , były drogie i nie było popytu więc je przecenili. Wtedy po doświadczeniach z Rampage 3,9m /150g kupiłem u nich latem 2019r 4,2/180g  za ok 650zł co było niezwykle atrakcyjną ceną.

sander:
Rozmawiałem z feedersklep.pl Mają je mieć w ofercie ciągu tygodnia.

pit1984:
O to dobra wiadomość. Mam nadzieję że wprowadza tą markę na stałe do swojej oferty

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej