SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Sklep wędkarski - www.carpride.pl

<< < (2/4) > >>

Karpiowa Jazda:
Dzięki wielkie Panowie!


--- Cytat: mercunio w 12.04.2021, 15:00 ---Powodzenia chłopaki, zamówienie ode mnie już poszło!

--- Koniec cytatu ---
Piwo dla Ciebie! :beer: Paczka już czeka na kuriera!

Jarekb11:
Nie wiem czy tylko u mnie ale tylko Gł. strona sklepu działa , natomiast jak wyszukuje w menu produkty ,to  strona sklepu nie wczytuje się.

Zssido:
Chłopaki macie może jakieś informacje o waftersach z BANDIT CARP w rozmiarze pod metodę?? Jakoś w lutym kontaktowałem się z producentem i pisał mi że w najbliższym czasie mają być, ale od tego czasu nadal nic się nie pojawiło.

Wiecie coś może kiedy będą??

Karpiowa Jazda:

--- Cytat: Jarekb11 w 13.04.2021, 11:11 ---Nie wiem czy tylko u mnie ale tylko Gł. strona sklepu działa , natomiast jak wyszukuje w menu produkty ,to  strona sklepu nie wczytuje się.

--- Koniec cytatu ---
Z jakiej przeglądarki wchodzisz na stronę? Z większości przeglądarek strona chodzi bez zarzutu, ale możliwe, że coś może być nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę, albo wejść z innej przeglądarki. Jeśli możesz to opisz z jakiego urzadzenia wchodzisz (komputer, telefon, tablet) i z jakiej przeglądarki. Będę wdzięczny.


--- Cytat: Zssido w 13.04.2021, 11:27 ---Chłopaki macie może jakieś informacje o waftersach z BANDIT CARP w rozmiarze pod metodę?? Jakoś w lutym kontaktowałem się z producentem i pisał mi że w najbliższym czasie mają być, ale od tego czasu nadal nic się nie pojawiło.

Wiecie coś może kiedy będą??

--- Koniec cytatu ---
Mamy Waftersy, których jeszcze nie ma na stronie Bandita (Na naszej też jeszcze nie wrzuciliśmy), ale to są wielkościowo 16-18mm, także do metody za duże. Niestety nie mamy info o waftersach do methody, ale jak coś się dowiemy, to damy znać! :D

Ogólnie jeszcze pytanko dla Was odnośnie kosztów wysyłki. Jak to wygląda z Waszej perspektywy, jako klienta? Chcielibyśmy, żeby wysyłka nie odstraszała, na ten moment mamy świadomość, że ta wysyłka nie wygląda atrakcyjnie. Mamy kuriera przedpłatę za 18zł i pobraniowo za 21zł. Chcemy to usprawnić, tak żeby było przyjemniejsze. Pracujemy też nad dodaniem paczkomatów. Czy ceny wysyłkowe - Paczkomat 11zł, kurier przedpłata 15zł i kurier pobranie 19zł + Zwiększone koszty w przypadku wysyłki większych zamówień np. wędek, to według Was koszty optymalne? Chętnie poznamy Waszą opinie na ten temat!

Jarekb11:

--- Cytat: Karpiowa Jazda w 13.04.2021, 13:24 ---
--- Cytat: Jarekb11 w 13.04.2021, 11:11 ---Nie wiem czy tylko u mnie ale tylko Gł. strona sklepu działa , natomiast jak wyszukuje w menu produkty ,to  strona sklepu nie wczytuje się.

--- Koniec cytatu ---
Z jakiej przeglądarki wchodzisz na stronę? Z większości przeglądarek strona chodzi bez zarzutu, ale możliwe, że coś może być nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę, albo wejść z innej przeglądarki. Jeśli możesz to opisz z jakiego urzadzenia wchodzisz (komputer, telefon, tablet) i z jakiej przeglądarki. Będę wdzięczny.



--- Koniec cytatu ---

Komputer stacjonarny ,przeglądarka Mozilla ff
Na chromie działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej