PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Pasza dla kurek jako zanęta

<< < (3/3)

toked:
Z doświadczenia używania przez cały poprzedni rok tego  prokuktu-- nutrena-kurka-naturka-pasza-kaczka-i-ges-25kg, mogę stwierdzić, że nic nadzwyczajnego nie zadziało się. Używałem tej "zanęty" na narwi, używałem jej samej, z dodatkiem innej zanęty i z dodatkiem ziaren, tak sobie urozmaicałem skład. Powiem szczerze, że nic nie sprawiło, że lepiej ryby brały. Zaletą bez wątpienia jest cena bo za 25k zapłaciłem. chyba 50zł ale rewelacji nie było. Zachęciłem się tym produktem po obejrzeniu filmu na YT, gdzie gość miesza to z gliną i tak też ja robiłem. Nie było efektów to zacząłem to mieszać z innymi zanętam, potem z ziarnemi i.... bez zmian. W połowie roku trochę tego zostało, to zacząłem stosować jak wypełniacz do innych zanęt, żeby coś z tym zrobić i nie wyrzucać. Finał taki, że w tym roku już tego nie kupiłem.

Alek:
Przedstawione zagadnienie nie jest mi obce. Czasami na łódkę zabieram kolegę, który na białą rybę jako zanęty używa pelletu do karmienia drobiu. Wyniki ma świetne, pellet pakowany w  wiaderkach  5kg. Nazwę parokrotnie podawał, ale jakoś zawsze zapominam. W czasie majówki pstryknę fotkę tej cudownej zanęty.

Azymut:
Odświeżę temat.

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tą formą użycia paszy dla kur? ;)

zwykly_michal:

--- Cytat: Alek w 28.04.2021, 16:34 ---Nazwę parokrotnie podawał, ale jakoś zawsze zapominam. W czasie majówki pstryknę fotkę tej cudownej zanęty.

--- Koniec cytatu ---

Majówka dawno minęła ;)

Mariusz Wu:
Mam kumpla co nęci wszelkiej maści granulatami dla drobiu, świń, krów. Stosuje granulaty firmy Piast. Z doskoku szału nie ma z takim nęceniem ale przy kilkudniowym nęceniu wyniki ma całkiem, całkiem zwłaszcza że uparty jest jak osioł i nie chce zadka ruszyć z okolic Rybnika a w wodach którymi zarządza koło 49 występuje głównie sumik karłowaty i karłowaty leszcz. Jak dwa razy zaszalał i kupił zezwolenie na ER połowił sporo karpi takich 2-5kg czym wpędził w kompleksy swojego szwagra który łowi tam stale, lata temu miał całkiem dobre wyniki w zawodach łowiąc na odległościówkę i jak sam  mówi takie karpie na ER to on łowił ostatnio w czasach gdy prezydentem był Kwaśniewski :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej