SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Skretting - sprawdzony sprzedawca

<< < (3/3)

Lewapiks:
Ja kupuję pellet Skretting w Drapieżniku, zawsze świeży i oryginalny. Cena z kontem ViP bardzo przyzwoita.

Thompson:

--- Cytat: boruta w 12.05.2021, 05:05 ---Feedersklep lub drapieżnik, na allegro już raz kupiłem podrubę co ciapa się robiła.

--- Koniec cytatu ---
Ja kupilem taki z markowego duzego sklepu Feederowego i jakbys go nie nawilzal, namaczal to pelet robil sie o konsystencji maczystej. Sadze ze nie byla to podroba tylko wybrakowana partia z lini produkcyjnej producenta. Mam jeszcze 1/2 opakowania tego cuda i dlatego teraz nie kupuje pelletu Skretting  w wiekszych ilosciach

azga:
Ja kupuje w Gdańsku na miejscu. Sklep nazywa się Żako. Sprzedają również przez Allegro i chyba przez stronę internetową. Za kilo płacę 12,50 :) Wszystko ok, po zmieleniu mocno daje mączką, robiłem z niego zarówno zanete jak i używałem normalnie, jakość taka jak być powinna.

key_kr:

--- Cytat: boguss1982 w 11.05.2021, 22:39 ---https://allegro.pl/uzytkownik/Olga_szyje?string=skretting&bmatch=e2101-d3857-c3683-spo-1-2-0429

mogę polecić, szybka wysyłka , kupowałem w zeszłym roku.

--- Koniec cytatu ---
Też mam od niej.
Dobra konsystencja ale jakiś neutralny zapach.. bez rybnego smrodku

Pan Miecio:
Kupuję tylko na www.glinywedkarskie.pl/shop . Kupowałem worek 25 kg i został mi przysłany worek pelletu w oryginalnym opakowaniu skrettinga :thumbup: wiec mam pewność, że nie dostałem jakiegoś bubla

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej