Autor Wątek: sport-fishing.pl  (Przeczytany 1326 razy)

Offline Dario1906

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jaworzno
sport-fishing.pl
« dnia: 19.02.2022, 12:48 »
Witam pytanko czy ktoś ostatnio kupował cos w tym sklepie?? mam upatrzone kilka rzeczy :D :D  wiadomo chodzi mi o pewność sklepu 8)


P.S To nie żadna reklama!!!!!!

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: sport-fishing.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 19.02.2022, 13:06 »
Ja odebrałem od nich paczkę dosłownie przedwczoraj :D Zamowiłem 3 uchwyty na akcesoria do kosza/fotela z Tubertini w śmiesznej cenie 15zł (Swoją drogą polecam bo fajne te uchwyty) i haczyki z Drennana na promocji. Paka nadana dzień po wpłacie, dostawa kurierem DPD, zapakowane solidnie. Niestety w paczce brakowało części haczyków, ale była strunówka z ręcznie napisaną karteczką z przeprosinami i zwróconą gotówką - jak dla mnie sprawa załatwiona poprawnie.

Pierwszw wrażenie na plus, braki towarów wyprzedażowych zdarzają się chyba wszystkim, więc nie mam pretensji. Mogliby tylko dodać wysyłkę paczkomatem, bo 20zł za kuriera z drobnymi przedmiotami to trochę dużo jak na obecne czasy ;)

Wspomniane uchwyty: https://sport-fishing.pl/produkt/2590/uchwyt-do-akcesoriow-hx-fi36 - przejściówki na D25 i D30 w zestawie i również dobrej jakości. Fajnie że uchwyty są otwierane, nie trzeba ich wsuwać od dołu/góry można założyć praktycznie na wszystko, nada się też na kwadratowe nogi elektrostatyków
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Odp: sport-fishing.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 19.02.2022, 13:08 »
Witam pytanko czy ktoś ostatnio kupował cos w tym sklepie?? mam upatrzone kilka rzeczy :D :D  wiadomo chodzi mi o pewność sklepu 8)


P.S To nie żadna reklama!!!!!!

Handluję z nimi od lat, od 2019 przez sklep internetowy, wcześniej telefonicznie. Polecam. Żadnych problemów.

Offline Dario1906

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jaworzno
Odp: sport-fishing.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 19.02.2022, 13:11 »
Dziękuje bardzo i to mi wystarczy :thumbup: :thumbup: :thumbup: