SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Prośba o pomoc DirectSport

(1/2) > >>

Lug (Darek Jagodziński):
Cześć

Na wstępie powiem, że nie mam absolutnie pojęcia co może być nie tak z zamówieniem. Zamawiam haki Kamasan na DirectSport i po zapełnieniu koszyka wyskakuje mi okienko do uwierzytelnienia karty kredytowej. Ale po jej wpisaniu i podaniu daty ważności karty i kodu CVV (Mastercard) wyskakuje mi komunikat "podaj poprawny numer karty". Czy ktoś z Was miał takowy problem?

Przepraszam za lamerskie pytanie.

Pozdrawiam

Petr54:
Cześć
Gdzie zamawiasz swój kupiony towar , w Polsce czy zagranicą ? i skąd zamawiasz , chodzi mi o kraj , czy z Polski ?
Niektóre strony mają wykaz kard które honorują , sprawdz proszę.
Lepiej byłoby kupić za pomocą debit card .
Master card jest bardzo popularną kartą więc problem może być w szczegółach.

AdamuS:
Darek ja nie pamiętam, ale nie miałem chyba problemu z zapłatą i też kartą płaciłem z tego co wiem. Towar przychodzi z Anglii przynajmniej w moim wypadku tak było bo sports direct jest w UK. Dziwne rzeczy... aż sam jakoś to sprawdzę.

Mam weź załóż konto na pay pal i z grzywki. Ja mam mastercard i miałem problemy z płatnością ale na innych portalach tak samo jak ty, ale nie na sports direct jeżeli dostałem haczyki no to problemu nie było inaczej bym Ci nie podpowiadał...

Lug (Darek Jagodziński):
Zamawiam towar z Polski i do Polski. Niestety nie ma jak wybrać opcji na DirectSport w systemie PayPal bo tylko wyświetlają się karty kredytowe jakie mogę wybrać. Nie wiem, nie umiem sobie z tym poradzić. A może ktoś z szanownych kolegów zamówiłby to dla mnie a ja przelew zrobię na konto. Oczywiście odpowiednio wcześniej.

Luk:
A próbowałeś z Dragon Carp Direct? http://www.dragoncarpdirect.com/   Sprawdź tutaj...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej