MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze filmy

Feeder pod wodą

(1/3) > >>

Mikołaj Burkiewicz:
Witam

Teorii jak zachowuje się pod wodą zanęta, przynęta, zestaw itp jest wiele. Zawsze byłem ciekawy jak to jednak naprawdę wygląda.

Kupiłem więc kamerę podwodną i założyłem kanał na Youtube, na którym będę umieszczał nagrania z różnych testów dedykowanych feederowi. Mam nadzieję, że będzie można wyciągnąć z tych nagrań jakieś ciekawe wnioski. W opisie filmów na Youtube będę umieszczał informacje dotyczące głębokości, zestawu, przynęty i tym podobne technikalia

Póki co staram się dopracować ustawienia i optymalny zestaw do zarzucania tego ustrojstwa jednak dwie pierwsze produkcje już powstały.

//www.youtube.com/watch?v=uBiWitggbKk
//www.youtube.com/watch?v=jf0p_nFLQRU
Trochę się zdziwiłem ile koszyk window "gubi" towaru w drodze na dno oraz jak stosunkowo duża przynęta skutecznie zniechęca drobnicę :)

robson:
Niezłe :thumbup:

motov8:
Dałem suba, napisz proszę co to za kamera i jaka woda, bo na takiej głębokości mega dobrze widać. Zresztą jesień to najlepsza pora na takie zabawy z kamerą, bo woda jest mega czysta.
Ja teraz latałem dronem na płytkiej wodzie to widać pięknie wszystkie ryby do 1,5 metra głębokości.

Mikołaj Burkiewicz:

--- Cytat: motov8 w 14.11.2022, 00:18 ---Dałem suba, napisz proszę co to za kamera i jaka woda, bo na takiej głębokości mega dobrze widać. Zresztą jesień to najlepsza pora na takie zabawy z kamerą, bo woda jest mega czysta.
Ja teraz latałem dronem na płytkiej wodzie to widać pięknie wszystkie ryby do 1,5 metra głębokości.

--- Koniec cytatu ---

Woda to Jezioro Białe na Kaszubach. Znana ze świetnej przejrzystości i dużych głębokości. Mekka okolicznych płetwonurków :)

Kamera to Water Wolf wersja 2. Podobno poprawili matrycę w porównaniu do wersji 1 jeżeli chodzi o nagrywanie przy słabym oświetleniu.

wkz:
Super sprawa czekam na kolejne filmy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej