MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze filmy

Kanał YouTube - Lubuski Feeder TV

(1/4) > >>

LubuskiFeederTV:
Witam nazywam się Krzysiek i zapraszam na swój kanał poświęcony feederowi klasycznemu oraz method feeder. Zapraszam do aktywnosci na kanale, do subskrypcji, łapek pod filmami, komentowania, jak rownież do słów krytyki - wkońcu jesteśmy jedynie ludźmi. Najświeższy film poniżej. Do zobaczenia i połamania!

//www.youtube.com/watch?v=pUAxs1H1JKk

LubuskiFeederTV:
Spontaniczny method feeder na zbiorniku PZW no kill Betonówka Tuplice. Zmiana planów, pakowanie praktycznie w nocy i rano wyjazd na ryby. Długo zbierałem się do tego wyjazdu i wkońcu się udało :) Pogoda nie pomagała. Było parno, gorąco i duszno. Ale coś udało się złowić. Zapraszam na film ;)

//www.youtube.com/watch?v=aoyizTIPP0c

LubuskiFeederTV:
Zapraszam Was wszystkich na kolejny film z mojego wypadu. Tym razem klasyczny feeder, rzeka Nysa Łużycka w miejscowości Gubin. Niestety tego dnia ciężko było wypracować jakąś fajniejszą rybę. Szkoda bo woda fajna w centrum dwóch miast i naprawdę super klimacik.

//www.youtube.com/watch?v=3uZBVyqiuj0

LubuskiFeederTV:
Witajcie :) tym razem wypad na Odrę, ale w akcji cały czas klasyczny feeder. Udało złowić się kilka niedużych ryb, ale wczoraj, bynajmniej na tym odcinku była słabo jeśli chodzi o żer ryby. Podczas ulewy obudziły się trochę krąpiki, ale niestety jak to bywa, jak coś zaczyna się dziać trzeba uciekać do domu :D Cóż bywa i tak, na pewno wrócę w te okolice na jesień w poszukiwaniu czegoś dużego ;) A tymczasem zapraszam na krótki film z tej wyprawy 8) Pozdrawiam !

//www.youtube.com/watch?v=hCfU5qsbBtw

LubuskiFeederTV:
Kolejna wyprawa na Nysę Łużycką i po raz kolejny klasyk. Udało w końcu wyhaczyć się jakieś inne ryby niż ukleje i jazgary :) Bardzo się cieszę, bo już straciłem nadzieję na jakąkolwiek inną rybę z tej wody. Zapraszam zatem na krótki film z tego wyjazdu.

//www.youtube.com/watch?v=EVT3kXYpaDA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej