SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje i prezentacje

Feeder Nytro 10ft carp

(1/2) > >>

Rafallub900:
Chcialem dzisiaj przedstawic krótką recenzje wędki jak by nie bylo nowej na rynku firmy Nytro .
Mialem zamiar kupic kija 10ft typowego na komercje , nie chcialem wydawac za duzo pieniedzy, ale żeby kij był przyzwoity .
I tak go mozna nazwac , jeżeli chodzi o wykonanie jest na bdb poziomie nie zauważyłem żadnych uchybień. Kij jest szybki , czuć moc w dolniku ,pod obciazeniem ładnie pracuje z poczatku część szczytowa miękko amortyzuje pod mocniejszym obciążeniem przechodzi w glebsze ugiecie .
Pierwsze wrazenia pozytywne waga ok 170gr ,cienki blank około 11mm ,przelotki osadzone równo . Woda zweryfikuję mam nadzieje , że niedługo 😀

Wyważenie z daiwa fuego 5000

Dolnik 42 cm

Pierwsza przelotka 15mm , odsunięta 48cm od foregripa


tomasz 38:
Ładnie się kijek prezentuje :thumbup: :beer:,niech służy jak najlepiej ;)

carl23:
Gratki z kijaszka. :bravo: Raf, jak lody zejdą jedziemy na staw na grube miśki potestować te nasze zakupy jesienno-zimowe.

Rafallub900:
Cze pasowało by zrobic porzadny test , niech juz sie zima konczy bo mam za dużo pomysłów na zakupy 😀

Martinez:
Znam świetnego testera wędek. Wpadnijcje za dwa tygodnie na zlot do Chrzanowa - będziecie mieli przetestowane na wskroś te swoje wędki. A jak trzeba będzie to i certyfikat się wystawi ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej