ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > PZW, czyli Polski Związek Wędkarski...

Opłacanie składek w PZW

(1/119) > >>

Pyza:
Witam wszystkich kolegów, a że mi się nudzi i nic mądrego nie może mi do głowy przyjść :D chciałem nawiązać do tego tematu. Było wiele tematów, mniej lub więcej związanych z wędkarstwem, koledzy wypowiadali się na ten temat, więc ja założyłem taki temat, żeby mniej więcej zobaczyć ilu jest kolegów, którzy opłacają kartę wędkarską na 2016 rok ;) i łowią w większości na wodach PZW, to przecież normalne, że jak opłaca to i łowi. Nie to, żebym się czepiał innych kolegów, którzy nie opłacają składek i łowią na komercji ;) to przecież ich sprawa :)
A myślę, że temat warty kilku wpisów, przynajmniej związany z tą tematyką ;)

 więc ja, systematycznie opłacam składki co rok, odkąd wyrobiłem sobie kartę wędkarską, tzn od 1982, a więc w tym roku też opłaciłem składki na wędkowanie na wodach ogólnodostępnych ;)

Pozdrawiam :)

Ps. może też ktoś się znajdzie taki jak ja, który systematycznie opłaca składki. :)

essemm:
Ja opłacam składki od 3 sezonów. Ten pierwszy nie obfitował w wyjazdy nad wodę bo jeszcze kompletowałem sprzęt i tak można powiedzieć uczyłem się podstaw, ale następne dwa już bardziej bogate w wizytach nad wodą i bardziej rybne. Teraz na 2016 na pewno znów opłacam składki gdyż jakoś mnie nie ciągnie na komercję i nawet jak rybek mało to wolę posiedzieć nad wodą PZW :D

Pyza:

--- Cytat: essemm w 05.01.2016, 15:32 ---Ja opłacam składki od 3 sezonów. Ten pierwszy nie obfitował w wyjazdy nad wodę bo jeszcze kompletowałem sprzęt i tak można powiedzieć uczyłem się podstaw, ale następne dwa już bardziej bogate w wizytach nad wodą i bardziej rybne. Teraz na 2016 na pewno znów opłacam składki gdyż jakoś mnie nie ciągnie na komercję i nawet jak rybek mało to wolę posiedzieć nad wodą PZW :D

--- Koniec cytatu ---

Krótko i na temat :bravo:

Chub:
Ja z roczną przerwą od 16 lat opłacam na ten rok sobie powiedziałem, że już nie kupie ale jednak znów to zrobię ;)
Nie powiem, że nie pojadę też czasem na komercję ale jednak Warta to Warta posiedzieć fajnie właśnie czekam, aż pogoda się poprawi i szukam nowych miejscówek na których moja noga jeszcze nie stała :)
To forum mnie zmobilizowało zbroję się na grunt, PVA i te sprawy i do boju ;D

Jędrula:
Do PZW wstąpiłem w 1986 roku i od tamtego czasu opłacam składki . Nie opłacałem kilka razy bo byłem w armii i  innych szkołach .
W tym roku też opłacam składkę a do tego zbiornik licencyjny PZW ,  w sumie jakieś 460 zł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej