SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje sklepów

Sklepdrapieznik.pl

(1/1111) > >>

Ryba1987:
Adres stronki - http://sklepdrapieznik.pl/sklep/
Osobiście bardzo polecam, po słabym kontakcie z gozdawą przez przypadek znalazłem o wiele wg mnie lepszą alternatywę - sklepdrapieżnik.pl
Przede wszystkim ceny bardzo korzystne jak na rzadko spotykane firmy na naszym rynku (korum, preston)

Obsługa i kontakt z klientem: 10
Szybkość realizacji zamówienia: 10
Ceny sprzętu: 10
Jakość dostarczonego towaru: 10
Strona internetowa sklepu: 10 (śmiga aż miło i nie zamula)

Mogę jeszcze dodać że chłopaki czekają na dużą dostawę korum/preston z tego co mi pisali oraz mają wprowadzić Sonubaits (okolice Marca).
Ja od siebie polecam bo służą chłopaki dobrą i fachową radą, szybko ogarniają kuwetę, wiedzą co i jak - tak powinno być.

p^k:
Sklep jest bardzo elastyczny nawet jesli chodzi o mozliwosc negocjacji cen. Cos tam kiedys napisalem u nich na FB i poprosili o kontakt. Sklep dobrze rokuje na przyszlosc ale jak bedzie -czas pokaze.

Ryba1987:
Mnie dali 3% upustu, ale pisali też, że jest to max, jaki upust mogą dać... a robiłem zakupy za 600 zł :) dowózka gratis :)

Druid:
Jak na razie to z Prestona tam maluczko mają.

Ryba1987:

--- Cytuj ---3% to już jest opór . Z reguły w naszym sklepie internetowym nie ma rabatów . Wolimy utrzymywać jednakowe konkurencyjne ceny dla wszystkich.
Co do sonubaits myślę że jeżeli wszystko się ułoży to koło marca powinna pojawić się ciekawa oferta .
Narazie czekamy na dużą dostawę Korum/Preston .
--- Koniec cytatu ---

Tak mi napisali w ostatnim mailu :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej