NAD WODĄ > Zawody i imprezy

Nasze trofea

(1/3) > >>

Maro81:
W tym watku prosze zaprezentowac swoje jedno najcenniejsze trofeum oraz tytul jaki udalo sie Wam zdobyc na zawodach (kolowych,okregowych,towarzyskich)w karierze zawodniczej lub jako amator.

Dla mnie najcenniejszym trofeum jest mistrzostwo kola PZW Polar zdobyte w maju 2011r.Glownie dlatego, ze podczas drugiego dnia zawodow(3maja) rywalizowalismy przy opadach deszczu ze sniegiem,a nastepnie samego sniegu.Zwyciestwo rzutem na tasme dal mi lin 35cm,zlowiony 5 min przed koncem zawodow :bravo:

andrzejm:
ja ostatnio z sąsiadem jak wyprowadzałem psa, to w czasie "dookoła bloku" (ok. 7 min.) ogarnęliśmy 0,5l. wiśniówki.. ale nie wiem czy to się liczy, bo medalu nie dali. Tylko żona dziwnie na mnie patrzyła.. :P

nagrody gratuluję :)

mjmaciek:
;D dobre

pawel:
Andrzeju faktycznie nie lada wyczyn, może nie tyle co w presji czasu, ale żeby żona podejrzewała, ale zarazem nie wiedziała kiedy zdarzyłaś to zrobić :bravo: :bravo: :beer: :thumbup:

andrzejm:
żona widziała jak flaszkę brałem, ale była zaskoczona że wróciłem z całkowicie pustą. Uważam, że to całkiem dobry wynik. Po wyrzuceniu butelki wróciłem do pozostawionego wcześniej drinka :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej