Autor Wątek: Osmo - Wasze opinie?  (Przeczytany 13259 razy)

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Osmo - Wasze opinie?
« dnia: 03.02.2022, 06:51 »
Witam serdecznie. Potrzebuję opini o przynętach Osmo a najbardziej interesuje mnie KREW.
Chciał bym poznać wasze opinie na temat tych kulek

Offline ErykS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jarocin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: 03.02.2022, 07:35 »
Testowałem przynęty osmo przez ubiegły sezon i na moich wodach totalna porażka jedynie co dawało brania to był toxic , ale na mój nos to jest kwas masłowy więc żadna nowość . Sporadyczne brania  na te owocowe, krew wychodziła najgorzej . U mnie skończyły w młynku i pójdą do zanęty . Dodam jeszcze że szybko się wysuszały i robiły się bardzo kruche .
Eryk :-)

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #2 dnia: 03.02.2022, 08:41 »
W zeszłym sezonie kilka razy miałem osmo krew na bagnecie i jedynie co to leszcze się skusiły na tą przynętę. Najwięcej brań miałem na turbo i exo.

Offline Maki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 182
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #3 dnia: 03.02.2022, 09:09 »
Witaj,
Niestety u mnie się nie sprawdziły te przynęty.
Pozdrawiam

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #4 dnia: 03.02.2022, 09:33 »
U mnie krew też nie zdała egzaminu. Jedyna rokująca u mnie przynęta Osmo to Toxic - reszta bardzo słabo lub totalna porażka.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #5 dnia: 03.02.2022, 09:36 »
Zmieniłem temat na ogólnie o Osmo.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Nextion

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #6 dnia: 03.02.2022, 09:59 »
Toxic zdecydowanie najlepszy (zwłaszcza na jesiotry). W tym sezonie będę testować jeszcze aliena ;)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #7 dnia: 03.02.2022, 10:08 »
U mnie nieźle sprawdziły się oba kolory Toxica oraz oba kolory Turbo. Brały liny, leszcze i karasie. Na karpiach w sumie nie testowałem. Krew zupełnie nie siadła, Exo i X coś tam łowiły ale bez szału
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #8 dnia: 03.02.2022, 10:14 »
Cześć, padłem ofiarą internetowej propagandy i kupiłem całą serię Osmo. Coś połowiłem na Toxic, ale bez porównania do Ringersa. Poza tym bardzo kruche te przynęty, pękały przy nabijaniu na bagnet.
Ja drugi raz bym nie kupił.
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 29
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #9 dnia: 03.02.2022, 10:32 »
Jeżeli chodzi o ofiary internetowej propagandy OSMO jest nas co najmniej dwóch :). Jest moim zdaniem na rynku pełno o wiele lepszych przynęt jak choćby wspomniany Ringers, czy Maros itd. Zostawiłem sobie tylko Turbo bo  nieraz jakiś większy karp się na to skusi, resztę sprzedałem -i to moment poszło -jednak reklama dźwignią handlu.

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #10 dnia: 03.02.2022, 10:52 »
Jeżeli chodzi o ofiary internetowej propagandy OSMO jest nas co najmniej dwóch :). Jest moim zdaniem na rynku pełno o wiele lepszych przynęt jak choćby wspomniany Ringers, czy Maros itd. Zostawiłem sobie tylko Turbo bo  nieraz jakiś większy karp się na to skusi, resztę sprzedałem -i to moment poszło -jednak reklama dźwignią handlu.

Dokładnie, uświadamiajmy ludzi i ostrzegajmy przed internetową propagandą. Sam już kilka razy nadziałem się ma nieprzemyślane zakupy pod wpływem youtubowych celebrytów. A jeśli chodzi o przynęty to Ringers zawsze mi łowi niezależnie od wody i pogody. Niestety nie mogę tego powiedzieć o Osmo. I od tego sezonu będę miał 3 opakowania przynęt, a nie 33. I tu nie chodzi o to żeby nie kupować tego o czym oni sobie tam pitolą tylko chodzi o to żeby nie wierzyć ślepo w ich bajkopisanie. I jeszcze dodam, żeby nie porównywać cen Ringersów do tych tańszych, są drogie ale mam je 3 lata i są jak nowe. A w zeszłym sezonie kupiłem jakieś przynęty chyba McKarp (bo usłyszałem na youtube od Pana X, że są najlepsze, najbardziej łowne, najcudowniejsze, najpiękniejsze) i po 3 miesiącach nie mogłem ich na bagnet nabić, tak stwardniały - poszły na śmietnik (czyli do zmielenia). U mnie jeszcze działa Solbaits. Fajne przynęty przez rok  nic się z nimi nie zadziało.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #11 dnia: 03.02.2022, 11:05 »
Współczuję wam. Ja na szczęście nie kupiłem nic z Osmo. Dawid przestał być dla mnie wiarygodnym już dawno temu. Niestety w mojej ocenie, jego początek współpracy z natura fishing i ciśnięcie Flagmana, potem (albo wcześniej) była Trotka, Feeder Bait, teraz jest Feeder Sklep. Te całe współprace odbiły się czkawką na jakości filmów, i niestety są one dla mnie zbyt pudrowane, za dużo reklam, a za mało konkretu.

Fajnie temat rozwiązał Solski, i trzymam kciuki by jego kanał i firma dalej szły ta droga. Facet jest skazany na sukces wg mnie :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #12 dnia: 03.02.2022, 11:49 »
Współczuję wam. Ja na szczęście nie kupiłem nic z Osmo. Dawid przestał być dla mnie wiarygodnym już dawno temu. Niestety w mojej ocenie, jego początek współpracy z natura fishing i ciśnięcie Flagmana, potem (albo wcześniej) była Trotka, Feeder Bait, teraz jest Feeder Sklep. Te całe współprace odbiły się czkawką na jakości filmów, i niestety są one dla mnie zbyt pudrowane, za dużo reklam, a za mało konkretu.

Fajnie temat rozwiązał Solski, i trzymam kciuki by jego kanał i firma dalej szły ta droga. Facet jest skazany na sukces wg mnie :)
Zgadzam się w 100%. Starsze filmy Dawida były super, dużo się nauczyłem, a te ostatnie stały się dla mnie wręcz męczące i owszem włączam je, ale tylko, żeby przeskrolować i obejrzeć to co mnie zainteresuje.
Żeby nie było, że sama krytyka, nic do niego nie mam, żyć z czegoś musi. Mega jest też to, że z pasji zrobił sposób na życie i tego zazdroszczę. Jednak w przekazie teochę dla mnie stracił.
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #13 dnia: 03.02.2022, 11:52 »
Mamy te same odczucia :thumbup:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Nextion

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Osmo - Wasze opinie?
« Odpowiedź #14 dnia: 03.02.2022, 12:38 »
Zobaczymy jeszcze jak będzie z tymi przynętami w tym sezonie. Zamówiłem na BF Toxica i Aliena. Wydaje się trochę większe i duże bardziej miękkie/sprężyste niż pierwsze wersje z tego sezonu. Może coś udoskonalili?