Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802049 razy)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3885 dnia: 20.11.2020, 18:19 »
I nawet stoper z allegro dodali. oczywiście cena x2 vs allegro :) Jednak ich naklejka z tyłu stopera w cenie jest.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3886 dnia: 20.11.2020, 18:23 »
Plus za MC KARP szkoda, że tylko Dumbellsy.

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 438
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3887 dnia: 20.11.2020, 18:24 »
I nawet stoper z allegro dodali. oczywiście cena x2 vs allegro :) Jednak ich naklejka z tyłu stopera w cenie jest.

Produkcja naklejki , roboczogodzina pracownika ;D ;D ;D i 2 x tyle :D :D

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3888 dnia: 20.11.2020, 18:28 »
Plus za MC KARP szkoda, że tylko Dumbellsy.
Łowiłeś na te przynęty. Jak się sprawdzały na komercjach a jak na PZW i które. Są miękkie by nasadzić na bagnecik czy trzeba wiercić ?
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3889 dnia: 20.11.2020, 18:49 »
Plus za MC KARP szkoda, że tylko Dumbellsy.
Łowiłeś na te przynęty. Jak się sprawdzały na komercjach a jak na PZW i które. Są miękkie by nasadzić na bagnecik czy trzeba wiercić ?

ja liczyłem na te zanęty method feeder. Przy okazji BF bym zamówił. 11 pln kg cena ok. Ale drapieżnik odpisał, że nie będą mieć. Zapewne za niską marżę mieliby i jeszcze FB mogliby kanibalizować.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3890 dnia: 20.11.2020, 19:00 »
Ja łowiłem na r70 dwukolorowe i efekty były. Przynęty miękkie, po kilku rzutach do wymiany. Mam jeszcze kryl (bardzo twarde) i smużak tutti-frutti (te są miękkie).
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3891 dnia: 20.11.2020, 19:05 »
Plus za MC KARP szkoda, że tylko Dumbellsy.
Łowiłeś na te przynęty. Jak się sprawdzały na komercjach a jak na PZW i które. Są miękkie by nasadzić na bagnecik czy trzeba wiercić ?
Niestety nie miałem okazji ale chciałem kupić słynne S70 i przetestować. Sporo osób chwali, z wbijaniem na bagnet nie ma problemu z tego co widziałem.
pitry1987
Też mi zależało na zanętach. No ale co zrobić.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 343
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3892 dnia: 20.11.2020, 19:15 »
Od dłuższego czasu nie czyści mi koszyka. Nie ma tylko opcji kasowania powiadomień o dostępności ale to żaden problem.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3893 dnia: 20.11.2020, 19:20 »
Plus za MC KARP szkoda, że tylko Dumbellsy.
Łowiłeś na te przynęty. Jak się sprawdzały na komercjach a jak na PZW i które. Są miękkie by nasadzić na bagnecik czy trzeba wiercić ?
Niestety nie miałem okazji ale chciałem kupić słynne S70 i przetestować. Sporo osób chwali, z wbijaniem na bagnet nie ma problemu z tego co widziałem.
pitry1987
Też mi zależało na zanętach. No ale co zrobić.


Wiesz co słynne ok ale na wodach rzeszowskich zapewne rybki się przyzwyczaiły  się. Ja mam je od sierpnia ok. 10 ryb miałem ale w tym czasie ponad 100  ryb wyjąłem, więc coś tam było ale bez rewelacji. Nie jest tak uniwersalna u mnie jak skisłe masło 8mm od marosa i przede wszystkim praca to jedno ale jak jest napisane wafters to dla mnie ma wafters być. A tu nie jest. A miałem 2 paczki i wiele osób pisze, że to nie są waftersy.
Ale np. smużaki czy inne pop upy zachowują sie jak wafters więc ciężko nadążyć co jest co. W zeszłym toku na truskawkę (starą edycję) miałem 2 dni gdzie robiła robotę ale poza tym wolę to niż Meus czy traper bo są mączki dobre w środku ale ja potrzebuję waftersów z prawdziwego zdarzenia.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3894 dnia: 21.11.2020, 10:29 »
I nawet stoper z allegro dodali. oczywiście cena x2 vs allegro :) Jednak ich naklejka z tyłu stopera w cenie jest.

Produkcja naklejki , roboczogodzina pracownika ;D ;D ;D i 2 x tyle :D :D
Spoko sprawa z tym stoperem, mimo że na allegro kosztuje groszę to z wysyłką wychodzi i tak drożej niż w D.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3895 dnia: 25.11.2020, 19:00 »
Panowie mieliście taką sytuację?
Zapomniałem się zalogować do sklepu i kliknąłem jedną pozycję do koszyka jako niezalogowany. I co się stało? Loguję się do sklepu a w koszyku wspomniany towar, a poprzednie kilkadziesiąt pozycji wyjeb.... w kosmos. Qur..... szlag mnie za chwilę trafi.
Adam

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3896 dnia: 25.11.2020, 19:19 »
Łowiłeś na te przynęty. Jak się sprawdzały na komercjach a jak na PZW i które. Są miękkie by nasadzić na bagnecik czy trzeba wiercić ?
Miałem ich całkiem sporo, najlepsze efekty miałem na ananasa, wchodziły karpie, karasie, jesiotry. S70 zielono-białe również łowne. Czerwona czekolada pięknie wchodziły płocie (w tym moje PB złoto medalowe 40cm), kilka rybek na fioletowy fish, ochotka-konopia i kilka na brązowy leszcz-lin-karaś weszło, na ziemniaka, czosnek, morwa (pachnie landrynkami) i pozostałych kilka co nazw nie pamiętam, dostały szansę 2-3 razy, jak nic nie złowione, oddaliły się w niebyt. Za te kilkanaście złotych za opakowanie (a wziąłem z kolegą po pół) można było popróbować. Z pewnością ananasa zakupię znowu, bo bije na głowę drenanowskie (test tego samego dnia, te same  przypony, w podajniku to samo) połów zupełnie inny, po zmianie dumbli na wędkach, trend się odwrócił, zatem robił robotę dumbels. Większość dumbli miękka, spokojnie wchodzi na bagnecik, S70 dość mocno pracuje (z resztą ananas też), 3-4 razy do wody i trzeba zmieniać.
Chwalona przez Stacha zanęta Magic Feeder, może zła nie jest jako domieszka, na samą specjalnego WOW nie było, widać w niej jakieś kawałki pelletu, pewnie jakieś makuchy jako wypełniacz, bo włókna roślinne czy zbożowe dało się zauważyć.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3897 dnia: 25.11.2020, 20:46 »
Dostałem odpowiedź ze sklepu (napisałem maila) w tempie ekspresowym. Wychodzi na to, że dałem du.... i muszę wklepać pozycję do początku. Na szczęście sklep wysłał screen'y zamówień. Dzięki Panowie, wiem, że czytacie. :) :bravo:
Adam

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 556
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3898 dnia: 27.11.2020, 10:45 »
Zrobiłem zamówienie, wybrałem szybki przelew. Mój bank na szaro, coś nie działa. Więc powtórzyłem zamówienie i wybrałem zwykły przelew.

Właśnie telefon z pytaniem, że mają dwa takie same zamówienia i czy mogą to z dotpay wykasować.

Można? Można. Nawet przy takim nawale pracy, jaki teraz mają, grzecznie zadzwonili i spytali. :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 265
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3899 dnia: 27.11.2020, 10:54 »
Ja dla bezpieczeństwa i spokoju robiąc zamówienie wybrałem formę płatności przy odbiorze. I spokój :beer:

Nei miałbym głowy by o 1,15 robić przelewy, logować się w banku a jakby wyszedł jeszcze jakiś błąd to chyba bym się zapłakał he he :D
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.