Autor Wątek: Mały kołowrotek z wolnym biegiem do Feedera / Quivera 3,30 m, c.w. 70 g  (Przeczytany 10124 razy)

Offline Zonek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
No tak o niej myślę, ta rączka wygląda bardzo filigranowo i chyba już na forum ktoś o tym wspominał, choć mam taki kocioł w głowie ile kolowrotków na rynku :P

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Jeżeli myślisz o Daiwa emcast lt br to raczej wersja 4000 albo 5000 ta 2500 to maleństwo ,mam emcasta lt br 4000 a także Penna fierca 3 4000 LL ,Penn mocniejszy zdecydowanie :beer:

Offline marox

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kolno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
U mnie pod lekkim feederkiem przez cały poprzedni sezon bardzo dobrze sprawował się Dam quick 3 3000 fs. Fajna praca także pod obciążeniem i waga coś chyba koło 315 gr. Naprawdę polecam. :thumbup:

Offline Zonek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Jeżeli myślisz o Daiwa emcast lt br to raczej wersja 4000 albo 5000 ta 2500 to maleństwo ,mam emcasta lt br 4000 a także Penna fierca 3 4000 LL ,Penn mocniejszy zdecydowanie :beer:

Tak masz rację co do tych wielkości, jak o tym wspomniałeś to przypomniało mi się że też były dyksusje na ten temat.
Powiedz jaki klip ma ten emcast - czy taki kwadratowy? i jak on się sprawuje? jeżeli go uzywasz w ogóle. Dotychczas miałem i nam z okrągłym metalowym klipem (wg mnie jest najlepszy) i z tymi jakby trójkątnymi.

Te Penny są fajne z tym że 4000 to nie wiem czy nie zbyt ciężki ok 430gr do kija 220gr.
I one generalnie mają bardzo głębokie szuple :(

Tan samo i Dam Quick o którym pisze @marox

Łowię tylko na komercjach, Szczęsne, Rusiec, Piorunów a to małe sadzawki gdzie rzucam może 25/35 metrów.


Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Weź sobie Penna 2500 to naprawdę solidne młynki :thumbup:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 338
  • Reputacja: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Mam Penna fierca 2 4000 LL szpula 52/20 mm, starszy model i trochę cięższy od trójki (ponad 400 g). Pracował doskonale z Mantaray 3,30 o wadze 190 g, potem przełożyłem do tego kija Daiwę Fluego LT 4000 (51/19, waga 240 g) i wracam do Penna w tym sezonie. Lepsze rzuty i szybsze zwijanie. Mocny kołowrotek z dużym przełożeniem. Co do wolnego biegu to się nie wypowiem, bo nie używam. Nie widzę zastosowania do feedera. Lekko poluzowany hamulec, bezpieczny klip i odpowiednie podpórki załatwiają wszystko. Odejście od stanowiska na stronę albo na pogaduszki z sąsiednim wędkarzem kilkadziesiąt metrów dalej. fabryczny klip zawsze zastępuję bezpiecznym, najczęściej z drutu lub gumowym z Flagmana.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline ZiZ

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 21
Witam.
Mały kołowrotek z wolnym biegiem, proszę bardzo -

Offline STEV40

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię bo lubię
  • Lokalizacja: Koluszki
  • Ulubione metody: waggler method
Super gdzie to można dostać :thumbup:

Steven
Pozdrawiam Steven

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
https://zlowokazje.pl/t/kolowrotki-wedkarskie/okuma-avenger-bf-1000-6-1-bf ,zerknij sobie tutaj na sklep mają te mini baitrunnery z Okumy ;)

Offline STEV40

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię bo lubię
  • Lokalizacja: Koluszki
  • Ulubione metody: waggler method
Tomek dzięki za info., ale szkoda już ich nie ma >:(


Steven
Pozdrawiam Steven

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder