Autor Wątek: Preston DF 25 kombinezon  (Przeczytany 1351 razy)

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Preston DF 25 kombinezon
« dnia: 27.03.2018, 19:56 »
Chciałbym dowiedzieć się od posiadaczy kombinezonu DF 25 o dobór rozmiaru według tabeli wymiarów, które podane są na stronie Drapieżnika. Według podanych wartości odpowiedni rozmiarkurtki dla mnie to M, przy wzroście 178 cm, obwód w klatce 105, w pasie 100. Czy ktoś może powiedzieć jak dobrał rozmiar na swoim przykładzie i czy korzystał z podanej tabelki.

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/preston/19712-komplet-preston-df25-suit-roz-l.html


Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Preston DF 25 kombinezon
« Odpowiedź #1 dnia: 28.03.2018, 19:32 »
Nie dobierałem po wymiarach na stronie, ale weź pod uwagę, że wszystkie ciuchy Prestona są duże.
Ja na przykład nosząc "normalnie" zazwyczaj XL z Prestona mam wszystko w rozmiarze L.
To tyczy się równie DF25 - najpierw zamówiłem XL ale szybko wymieniłem na L.

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Preston DF 25 kombinezon
« Odpowiedź #2 dnia: 28.03.2018, 20:24 »
Byłem osobiście w Drapieżniku po ciuchy i mierzyłem DF25 i DF15. Ogólnie wybrałem DF15 z uwagi gdyż DF25 był jak mi się wydaje dość sztywny. Odnośnie rozmiaru wybrałem L. Ja mam wzrosty 178 cm waga 85 kg, pas około 95 cm. Tak że obstawiam, że rozmai L był by na ciebie ok.
Pozdrawiam
Mariusz

Offline Wojtek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Preston DF 25 kombinezon
« Odpowiedź #3 dnia: 01.04.2018, 19:34 »
Mam 178cm wzrostu 75kg. wagi. Rozmiar marynarki 50 :D czyli teoretycznie 100-105  w klacie.  Mam model df 25 o którym piszesz. Wybrałem rozmiar M. Pasuje idealnie. Całoroczny kombinezon. Mam jednak wrażenie, że jak wędkujesz w zimnych porach roku to ubierając się na "cebulę"  kurtka będzie mocno opięta i może krępować ruchy. Jak jestem zapięty pod szyję to mocno przylega pod brodą. Czyli w bluzie z kapturem już nie dopniesz pod brodę. Spodnie mają spory zapas regulacji. Osobiście nie lubię się czuć jak w worku dlatego wybrałem M. Jak wolisz luźniejsze ciuchy wybierz L. Jak kolega będzie potrzebował "słupa" to wskoczę w kombinezon i prześlę parę fotek.