Autor Wątek: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami  (Przeczytany 7902 razy)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #30 dnia: 10.10.2019, 22:13 »
Już znalazłem :)
Nie jest super lekka jak sam widzisz, ale bardzo duża jak dla mnie i mega pojemna. :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #31 dnia: 11.10.2019, 20:13 »
Azymut,
Świetnie, moim zdaniem skompletowany zestaw do Cuzo. :bravo:
Fajka Daiwy jest super, też ją kupiłem, dzięki recenzji Maćka.
Pojemniki na zanętę, prawie zawsze zakrywam, w ochronie przed zbyt szybkim przesuszeniem lub zamoknięciem. Wolę je stawiać na tacce, używam do miksu trochę większych pojemników po ciasteczkach, jak wieje to pokrywkę podczas nabijania podajnika wkładam pod pojemnik. Nie odleci na środek jeziora ::). Na karuzeli to się nie da. Duża tacka to plus. Stół roboczy i miejsce na duperele. Drobiazgi małe i "lotne" na wietrze trzymam w pojemnikach karuzeli.
Super, że kupiłeś dłuższy uchwyt pod parasol. Da się dalej odsunąć od fotela i daje ciut większy komfort łowienia.
Podpórki REAR REAPER REST bezdyskusyjne i bezkonkurencyjne w ochronie wędek przed porwaniem w głąb łowiska.

Maćku,
Twój zestaw to już wyższy etap rozwoju (no i droższy). Tego się nie kupuje na dzień dobry, do tego trzeba dorosnąć. 8)

Pozdrawiam,
Tomek

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #32 dnia: 11.10.2019, 21:25 »
Maćku,
Twój zestaw to już wyższy etap rozwoju (no i droższy). Tego się nie kupuje na dzień dobry, do tego trzeba dorosnąć. 8)

Wyższy etap rozwoju :) Dzięki za miłe słowa :)

Najdroższa okazała się półka boczna Jaxon (sic!). Była droższa od krzesła :D Przy zakupie drugiej miałem sporo szczęścia, gdyż kupiłem ją od Fishy, w bardzo okazyjnej cenie :) :money:

Prawda jest taka, że każdy z nas musi dopasować ustawienie dla siebie. Oczywiście są pewne wspólne elementy takiego zestawu, ale każdy ma swoje preferencje przy doborze akcesoriów. Przyznam się, że ostatnio często stosuję rozwiązanie jak u Ciebie, tj. zamiast feeder arm mam podpórkę z przodu. Dzięki temu jest jeszcze mniej drgań. Po przesiadce z kosza trudno mi było się na początku odnaleźć, ale starałem się odwzorować organizację i udało mi się :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #33 dnia: 11.10.2019, 21:26 »
Dzięki za wpis Tomba :thumbup: :beer:

Ja z kolei, przetrzymujac nad wodą jakieś sypkie rzeczy, typu konopie, rzepik to trzymam je zalane woda, zeby nie wyschły.. Konopie w ich własnej wodzie, rzepik w zwykłej wodzie, a kuku w wodzie z puszki. Pelletem nece suchym, a robaki często schodzą bardzo szybko w zestawach z podajnikami do nich, ewentualnie mogę też je zalać wodą.

Jedyny problem mam z pokrywką od tych pojemników Drennana 0,5 litra. Niestety nie ma pokrywek bez dziurek, co jest kłopotliwe w transporcie nad wodę, bo wiadomo, że coś zawsze się wyleje... Będę musiał poświęcić chwilkę czasu i zakleić je klejem na gorąco. To będzie żmudna praca bo trochę tego jest... Ewentualnie zgrzac coś od środka, co pokryje cała przykrywke i uszczelni ją...
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 962
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #34 dnia: 11.10.2019, 21:31 »
Może nie bezpośrednio  związane z tematem, ale nie rozumiem fenomenu i zachwytów nad feeder arm'em. Na pomostach , nie  ma tematu, wszystko jasne. Inne sytuacje gdzie brzeg pozwala na wbicie chociażby podpórki guru to po co wspomniany arm? No ale może się nie znam ;)
Adam

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #35 dnia: 11.10.2019, 21:33 »
Może nie bezpośrednio  związane z tematem, ale nie rozumiem fenomenu i zachwytów nad feeder arm'em. Na pomostach , nie  ma tematu, wszystko jasne. Inne sytuacje gdzie brzeg pozwala na wbicie chociażby podpórki guru to po co wspomniany arm? No ale może się nie znam ;)

Tutaj temat walkowany był często i chyba ogólne zdanie większości jest takie jak Twoje...

Chyba, że pisząc o zachwycie masz na myśli ogólnie internet i sytuacje jakie widzisz nad wodą...
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 962
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #36 dnia: 11.10.2019, 21:38 »
Taka feeder armowa moda wędkarska ;D
Nie zaśmiecam już tematu.
Adam

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #37 dnia: 11.10.2019, 22:10 »
Jak pisałem, na wyższy etap rozwoju trzeba dorosnąć. Nie można się na dzień dobry doposażyć we wszystko na całe życie. I nie warto. Na początek podstawowy zestaw z możliwością rozbudowy. Każdy ma inny styl i warunki łowienia i inne akcesoria będą mu potrzebne. Z czasem zaczynamy rozumieć, co jest nam potrzebne najbardziej. I wtedy kasa leci. Ale już sensownie.

Azymut, niestety pudełka Drennana 1.1 Pint mają tylko dziurkowane wieczka. Są w Drapieżniku akurat w promocji 2.2 Pint z pełnymi pokrywkami.
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pudelka-i-karuzeletacki-drennan/28635-pudelko-drennan-bait-seal-box-olive-22-pint-125l.html
Warto kupić. Większe czasem się przydadzą a chociaż dla samej pokrywki do 1.1 Pint też warto.

Pozdrawiam,
Tomek

Offline bary30

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 8
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #38 dnia: 17.10.2019, 20:00 »
Moje cuzo wygląda tak


Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline wsw1515

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubuskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Galeria/wzory rozbudowy krzesła Cuzo F2 z akcesoriami
« Odpowiedź #39 dnia: 21.03.2020, 23:00 »

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/krzesla-i-akcesoria-do-krzesel-browning/25566-tacka-na-zanete-z-miska-browning.html

Koledzy tak montowana tacka  z kuwetą na jedna nogę to ma prawo w ogóle się  trzymać? Powiedzmy w kuwecie 1kg zanęty i z2 kg na tacce sprzętu? Jakoś nie widze tego żeby to stabilnie i dobrze trzymało zamontowane na jedną nogę. bardzo podchodzi mi ta wielkość ale mam obawy czy to wytrzyma i będzie stabilne?
Jest i będzie dobrze.