Autor Wątek: Kołowrotek dystansowy do wędki 4,2 m do kwoty 350 zł  (Przeczytany 740 razy)

Offline pjaunugryba

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Cześć wszystkim,

Przede wszystkim nie mówię po polsku, więc moje przesłanie jest przetłumaczone i nie będzie płynne.

Znalazłem wiele przydatnych informacji na tym forum, a mój wątek będzie powtarzalny. Przepraszam za to, ale byłbym wdzięczny, jeśli nadal mi pomożesz.

Szukam kołowrotka dystansowego pasującego do mojej wędki Shakespeare Agility Continental o długości 4,20 metra. Mój budżet to około 300-350 PLN. Spodziewam się rzucać podajnikami do 120 gramów w odległości ponad 70 metrów.

Myślałem o zakupie kołowrotka Daiwa Match & Feeder LT (NJFLT6000-SS), ale później znalazłem informacje na tym forum i myślę, że może być za małe. Czy mam rację?

Ponadto wiele osób chwali Browning Black Viper MK 850 FD. To trochę za dużo, ale czy warto wydać trochę więcej?

A co z kołowrotkiem Browning Black Magic Max w porównaniu do kołowrotka Daiwa Match & Feeder LT?

Jeśli ktoś mógłby przekazać jakieś inne zalecenia, z góry dziękuję.

Każda pomoc będzie mile widziana.

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 857
  • Reputacja: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kołowrotek dystansowy do wędki 4,2 m do kwoty 350 zł
« Odpowiedź #1 dnia: 20.03.2020, 15:56 »
Czesc ninja 6000 ss może być za mała , ja do kija 3,9 m do 150gr używam https://sklepdrapieznik.pl/sklep/daiwa/20504-daiwa-emcast-25a.html
Ma zapas mocy i leci z tego ładnie . I na pewno te 120 gr wytrzyma.
Nawoj 92cm przy 70m to już może być.

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kołowrotek dystansowy do wędki 4,2 m do kwoty 350 zł
« Odpowiedź #2 dnia: 20.03.2020, 16:18 »
Też uważam że Ninja będzie za mała, szukaj co w typie Mini Big Pit, Emcast to dobry trop może Okuma Avocast ?