Autor Wątek: Małe dumbbellsy oraz mini kulki  (Przeczytany 7933 razy)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Małe dumbbellsy oraz mini kulki
« Odpowiedź #45 dnia: 14.01.2017, 23:37 »
Ja od czasu do czasu czy to na spławik czy feeder, oprócz klasyki sonu/drennan lubię mini kulki sensasa. Są one dość specyficzne same w sobie nie posiadają intensywnego zapachu, choć czuć je mączką rybną coś ala  MMM. Posiadaj fajne intensywne kolory , niezbyt regularne kształty, łatwo je nawiercić lub przebić push stopem. Ze względu że same nie pachną intensywnie idealnie nadają się do dipowania.  Ich wadą zaletą, jest to że w pudełku jest mix pływających razem z tonącymi. Występują w wielkościach 6-8 mm i 8-10mm .

Offline KrisKaras

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Małe dumbbellsy oraz mini kulki
« Odpowiedź #46 dnia: 15.01.2017, 07:46 »
Dużo kolegów pisze i ja się dołączę żółty dumbels

Offline paszekdawid93

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Małe dumbbellsy oraz mini kulki
« Odpowiedź #47 dnia: 26.03.2017, 19:07 »
Witam wszystkich :D
Z góry uprzedzam, że jestem zielony w tym temacie więc pewnie dla większości z Was moje pytanie będzie zabawne. Czy łowiąc na wodach PZW w których przypuszczam ryby nie są przyzwyczajone do dumbbellsów jest szansa na skuszenie ich właśnie na te przynęty? :)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Małe dumbbellsy oraz mini kulki
« Odpowiedź #48 dnia: 26.03.2017, 19:38 »
Witam wszystkich :D
Z góry uprzedzam, że jestem zielony w tym temacie więc pewnie dla większości z Was moje pytanie będzie zabawne. Czy łowiąc na wodach PZW w których przypuszczam ryby nie są przyzwyczajone do dumbbellsów jest szansa na skuszenie ich właśnie na te przynęty? :)

Generalnie szansa jest zawsze, ale pamiętaj, że to proces długotrwały, choć z drugiej strony istnieje teoria, że ryby są ciekawskie i chętnie podejmują nowe przynęty, ale ja uważam, że ryba dużo szybciej zaatakuje to co zna, niż coś nowego. Robak rządzi i jak dotąd zawsze jak łowiłem na dzikich wodach, to pellet przegrywał z robakami. Raz tylko miałem tyle samo brań na pellet halibutowy co na robaki, ale to chyba rzecz przypadku i rybnego smaku pelletu.
Robert